reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wypisz, wymaluj, moja Majka 😂 tylko moja ma 9 miesięcy a reszta się zgadza 😂
Ale pocieszające jest to co piszesz o starszej córce 😁
U nas podobnie, bardzo wymagające dziecko, po roku stopniowa poprawa a teraz w wieku 18 miesięcy jest mądra, spokojna, cudowna dziewczynka. Cóż podobno hnb/ nadwrażliwość jest dziedziczna, oby cudem drugie było inne.
 
To proszę daj. Kiedys jak bylam na szczepieniu to babka przez telefon sie wymadzala ze juz tak nie podmieniają ale sprobuje. Jestem tez na liście rezerwowej zapisana ale czekam i jak okres mi się rozkręci to do niego pisze, moze choc zleci jakieś badania to za ten czas je zrobie. Czas tez mnie nagli bo po szxzepienuach jestem. Jeszcze ta histeroskopie musze ogarnac ale pierwsze musze zapodać sobie jakas porządna kuracje zeby mieć tylko dobre bakterie. Macie jakieś rady w tym temacie? Jak lekarka dawala mi skierowanie na laparoskopię to wyszla e coli skapa. Kazala brac lactovaginal i po tym taka jazda byla ze przez 8 miesięcy calt czas antybiotyki. Jak jedno poszlo to inne przyszlo. Raz nawet mialam bakterie zapalenie pluc-klebsielle q bardzo dużej ilości ze jak lekarka zobaczyła wynik to pobrała wymaz z szyjki macicy, wynik sie powtórzył i 3 opakowania antybiotyku..
Takze masakra. Kupie chyba provag i invag bo one na mnie dobrze działają
Po laparoskopi tak mnie dopadły infekcje że masakra. Niczym tego nie wyleczyłam tylko maskowały się i znów. Nawet do in vitro podchodziłam ze stopniem czystości 3. Wyleczyła mnie betadina ( chyba tak to się pisze) brałam to w okresie punkcji , brałam jeszcze jakiś antybiotyk ale nie pamiętam nazwy. Po tym było super. Podczas ciąży wymazy czyste.
 
Ja dziewczynki nie będę pisać jak jest u mnie chyba że dla przestrogi jak nie powinno być. Panna ma 11 miesięcy i.....do wózka nie wsiądzie, pielucha zmieniana w biegu, kąpiel na stojąco, w samochodzie udaję osła przez całą drogę a i tak czasami mimo odgłosów całej obory na koniec ryk, butelki nie weźmie do ust....a w nocy to cycka z buzi nie wyciąga śpię na jednym boku powykręcana i tak się turlamy. Jedynym pocieszeniem jest to że starsza 12 latka wyrosła na wartościową dziewczynkę a podobnie żerowała na mnie w dzieciństwie.
Mam fajne rozwiązanie na jazdę autem. Śpiewające brzdące na YT. Mój młody uwielbia ich słuchać, a ja nie czuję się jak baran od tego muczenia, gdakania itd :)
 
Mam fajne rozwiązanie na jazdę autem. Śpiewające brzdące na YT. Mój młody uwielbia ich słuchać, a ja nie czuję się jak baran od tego muczenia, gdakania itd :)
To ja polecam piosenki typu baby shark, jony jony yes papa. Marcelina bardzo lubi. No i u nas Bing wiedzie prym. Bez tego ani rusz.
 
reklama
@Iskra_82
Badania te ze zdjęcia +TSH o Wit D3
20200205_215348.jpg
 
Do góry