reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ze kłótnie i każdy inne typy? [emoji848] To nad jakimi myślicie? I co córeczka na siostrzyczke?
Taa, nie mozemy dojsc do porozumienia. Podoba nam sie totalnie co innego. Ja chcialabym Zuze albo Sare, maz Julie albo Irene [emoji52][emoji52]. Poki co to drazliwy temat.
A Lilka przyjela do wiadomosci, czasami poglaszcze lub pocaluje brzuch, ale poki co nie poswieca czasu na rozmyslania o tym [emoji16]
 
Dziewczyny, a jakieś pomysły na odpieluchowanie? Moja chodzi w dzień w majtkach i robi siku do nocnika, ale kupy nie chce zrobić. Prosi o pieluchę i płacze. Chcieliśmy ją przetrzymać i nie dawać pieluchy, ale skonczylo się na mega zatwardzeniu, bólu brzucha, nie robieniu kupy w ogóle itp. Książeczki o kupie, rozmowy nie dają żadnych skutków. Jak rozmawiamy o kupie do nocnika, to odpowiada, że jest dzidzią.
 
Dziewczyny, a jakieś pomysły na odpieluchowanie? Moja chodzi w dzień w majtkach i robi siku do nocnika, ale kupy nie chce zrobić. Prosi o pieluchę i płacze. Chcieliśmy ją przetrzymać i nie dawać pieluchy, ale skonczylo się na mega zatwardzeniu, bólu brzucha, nie robieniu kupy w ogóle itp. Książeczki o kupie, rozmowy nie dają żadnych skutków. Jak rozmawiamy o kupie do nocnika, to odpowiada, że jest dzidzią.
Moja kumpela miała taki problem to kupiła xenne junior tyle, że młody miał twarde kupy i on nie chciał poprostu robić bo sie bał bólu itd. I kiedyś zglosila u lekarza, że wstrzymuje i tak jej poradzila.
 
Dziewczyny, a jakieś pomysły na odpieluchowanie? Moja chodzi w dzień w majtkach i robi siku do nocnika, ale kupy nie chce zrobić. Prosi o pieluchę i płacze. Chcieliśmy ją przetrzymać i nie dawać pieluchy, ale skonczylo się na mega zatwardzeniu, bólu brzucha, nie robieniu kupy w ogóle itp. Książeczki o kupie, rozmowy nie dają żadnych skutków. Jak rozmawiamy o kupie do nocnika, to odpowiada, że jest dzidzią.
Moze nie jest gotowa...
Nie zmuszaj. Poczekaj.
 
Dziewczyny, a jakieś pomysły na odpieluchowanie? Moja chodzi w dzień w majtkach i robi siku do nocnika, ale kupy nie chce zrobić. Prosi o pieluchę i płacze. Chcieliśmy ją przetrzymać i nie dawać pieluchy, ale skonczylo się na mega zatwardzeniu, bólu brzucha, nie robieniu kupy w ogóle itp. Książeczki o kupie, rozmowy nie dają żadnych skutków. Jak rozmawiamy o kupie do nocnika, to odpowiada, że jest dzidzią.
Wróć do tej pieluchy. Nie wspominaj o kupie, próbuj co tydzień lub dwa. Nie ma co upierać się bo skończy się zaparciami. Potem ciężko z tego wyjść. Przerobiłam to i akurat pieluchę chętnie bym wtedy zakładała ale też nie chciał. Żal było patrzeć.
 
U mojej bratowej też tak było ale u niej właśnie przy odpuekuchiwaniu. Mały nie chciał robić kupy. I lekarka też zaleciła xenne
Moja kumpela miała taki problem to kupiła xenne junior tyle, że młody miał twarde kupy i on nie chciał poprostu robić bo sie bał bólu itd. I kiedyś zglosila u lekarza, że wstrzymuje i tak jej poradzila.
 
reklama
Hej kochane, chciałam się nieśmiało przywitać. 29 października 2019 miałam swój pierwszy transfer, jak się później okazało udany.. Spodziewamy się bliźniąt ❤️ ❤️
Przeglądałam kilka ostatnich wpisów i większość jest o dzieciach, a czy są tu mamusie w ciąży? 😊
My mamy termin na lipiec.
 
Do góry