reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jakieś rady na wymioty? Od drugiej w nocy Ją męczy. Na szczęście po łyczku wody pije. Czytałam też, że banan pomaga. Mam nadzieję, że samoistnie Jej minie, bo w Święta nie chcę Jej ciągać, tylko szpital, a tak źle nie jest tfu tfu
Jak zwymiotuje to przez przynajmniej 45min nie podawaj nic, ani wody, ani mleka, nic. A potem wode a najlepiej wode kokosowa (naturslne elektrolity - duzo lepsze w smaku) na lyzeczce po odrobinie co kilka minut.
 
reklama
Dziewczyny jakieś rady na wymioty? Od drugiej w nocy Ją męczy. Na szczęście po łyczku wody pije. Czytałam też, że banan pomaga. Mam nadzieję, że samoistnie Jej minie, bo w Święta nie chcę Jej ciągać, tylko szpital, a tak źle nie jest tfu tfu
Jak sytuacja ? Mój pierwszy jak mial 8 miesięcy to prawie się odwodnił i pan i w szpitalu poradziła aby dac mu wybudowana cole kilka łyżeczek...wiem chemia ale do dzisiaj ja stosujemy w razie potrzeby i zyjemy a pomogła :)
 
Dzięki dziewczyny, już wypracowaliśmy swoje sposoby i jest poprawa, ze dwa dni i dojdzie do siebie, raczej obejdzie się bez szpitala-mam nadzieję! Zaczyna już coś jeść, tyle że nadal bardzo słaba jest
 
Jak sytuacja ? Mój pierwszy jak mial 8 miesięcy to prawie się odwodnił i pan i w szpitalu poradziła aby dac mu wybudowana cole kilka łyżeczek...wiem chemia ale do dzisiaj ja stosujemy w razie potrzeby i zyjemy a pomogła :)
Tak tu w fr na biegunkę wymioty podają Coca cola często pediatry polecają ten sposób
 
Dziewczyny mam dwa pytania. Ząbek się przebił, a wydaje mi się, że boli go coraz bardziej. Czy to kolejny ząb idzie, czy to ten pierwszy będzie bolał póki nie wyjdzie cały?
I jak smarować te dziąsełka maścią? Bo jak tylko zbliżam palec to młody zaciska usta lub wypycha go jezykiem i cała maść ląduje nie tam gdzie trzeba:(. Podrzućcie jakiś patent.
 
Dziewczyny mam dwa pytania. Ząbek się przebił, a wydaje mi się, że boli go coraz bardziej. Czy to kolejny ząb idzie, czy to ten pierwszy będzie bolał póki nie wyjdzie cały?
I jak smarować te dziąsełka maścią? Bo jak tylko zbliżam palec to młody zaciska usta lub wypycha go jezykiem i cała maść ląduje nie tam gdzie trzeba:(. Podrzućcie jakiś patent.

Jak jest smoczkowy to ja dawalam na snoczek.
A zab bedzie bolal, a nawet nie tyle zab co dziaslo, bo dopoki caly nie wyjdzie to ono jest rozwalone i boli.
 
reklama
Niemowletom?
Bez przesady. Nawet gdyby mi to docent, a nie zwykly pediatra polecal to jednak bym sobie darowala...
Kilkulatek ok, ale nie niemowle.
Aha bo marg napisała że jak mial 8 miesiecy to podała no nie wiem też bym nie dała ale tu takim starszym podają.Ja sama często piłam na dolegliwości żołądkowe ale sama nie wiem czy pomogło
 
Do góry