reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Gwiazdki moje, chyba jak zwykle miałyście rację, że to bardziej jakaś grypa niż refluks. Obie obudziłyśmy się z katarem po pachy, a Martyna już tak kaszle, że płuca wypluje zaraz. Normalnie je, ani kropli nie ulała już 3 dzień. O 16:50 mamy lekarza nr 4, Naszego pediatrę i zobaczymy co powie.
 
USER=166183]@misis188[/USER] wrzucisz dane Oliwki do wpłaty 1% ?? Potrzebuje tak na szybciutko[/QUOTE]
Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom
KRS 0000191989
Cel Oliwia Siemińska
 
Gwiazdki moje, chyba jak zwykle miałyście rację, że to bardziej jakaś grypa niż refluks. Obie obudziłyśmy się z katarem po pachy, a Martyna już tak kaszle, że płuca wypluje zaraz. Normalnie je, ani kropli nie ulała już 3 dzień. O 16:50 mamy lekarza nr 4, Naszego pediatrę i zobaczymy co powie.
Biedna malutka i Ty też bo choroba dziecka bardzo męczy rodziców... my mieliśmy szczepienie i dzisiaj mały marudzi i wymaga noszenia ...mam fitness aerobik i siłownie w domu z nim na rękach ;) boli mnie każda kość i mam zakwasy :oops:
 
Gwiazdki moje, chyba jak zwykle miałyście rację, że to bardziej jakaś grypa niż refluks. Obie obudziłyśmy się z katarem po pachy, a Martyna już tak kaszle, że płuca wypluje zaraz. Normalnie je, ani kropli nie ulała już 3 dzień. O 16:50 mamy lekarza nr 4, Naszego pediatrę i zobaczymy co powie.
To napewno nie reflux bratanica nie miała dnia bez ulabia x razy.Zdrowka
 
Biedna malutka i Ty też bo choroba dziecka bardzo męczy rodziców... my mieliśmy szczepienie i dzisiaj mały marudzi i wymaga noszenia ...mam fitness aerobik i siłownie w domu z nim na rękach ;) boli mnie każda kość i mam zakwasy :oops:

no tylko na rączkach, ale się jej nie dziwię, bo ten kaszel ma okropny :-( na szczęście przyjechał mój tata uspał ją w wózku w domu i bujał ponad godzinę, więc mogłam coś zrobić i chwilę odpocząć. Jestem BARDZO ciekawa co powie lekarka.

To napewno nie reflux bratanica nie miała dnia bez ulabia x razy.Zdrowka

Dlatego po Waszych wpisach coraz bardziej poddawałam pod wątpliwość te diagnozę. Nie dziękujemy, żeby nie zapeszać :-*
 
I żaden kur... refluks tylko zapalenie oskrzeli!!!!!! Dziewczyny jakie rady co do nebulizacji? Mamy nebud i mucosolvan, wiem że muszę buzię opłukać woda i umyć, coś jeszcze? Bo pierwszy raz mam taki sprzęt w domu
 
I żaden kur... refluks tylko zapalenie oskrzeli!!!!!! Dziewczyny jakie rady co do nebulizacji? Mamy nebud i mucosolvan, wiem że muszę buzię opłukać woda i umyć, coś jeszcze? Bo pierwszy raz mam taki sprzęt w domu
Kurcze, masakra z tym rozpoznaniem.
My się też tak bujamy z lekarzami, tylko moja już jest starsza. Raz przez tydzień ją leczyliśmy lekami zwalczającymi gorączkę, nic nie pomagało. Oglądało ja 4 pediatrów - wszyscy twierdzili, że to zęby albo infekcja wirusowa. Dopiero czwarty pediatra skierował ja na RTG i wyszło zapalenie płuc. Miesiąc leczenia.
Przy inhalacjach sprzęt wkładam do gorącej wody.
 
Kobiety witam!przeglądałam się za fotelikami 10 kg plus.I wiem czytałam żeby raczej nie kupować po drugim dziecku od nie znajomego bo nie wiadomo czy fotelik był po kolizji.Bratowej była sąsiadka wyniosła na ulice fotelik w stanie zewnętrznym jak nowym(tutaj Francuzi tak robią czasami nawet nowe rzeczy można znslezc)to jest fotelik warty 2000zl i taki jak chciałam kupić.Bratowa chce mi go dac A ja się trochę obawiam.Oczywiscie wszystko można zdjąć ubrać ale jak sprawdzić czy nie był po kolizji i już sama nie wiem czy nie kupic nowego.co myślicie o tym?
Idź i zapytaj. Co Ci szkodzi.
 
reklama
I żaden kur... refluks tylko zapalenie oskrzeli!!!!!! Dziewczyny jakie rady co do nebulizacji? Mamy nebud i mucosolvan, wiem że muszę buzię opłukać woda i umyć, coś jeszcze? Bo pierwszy raz mam taki sprzęt w domu
Daj popic po całym zabiegu żeby wypłynąć usta i konieczn9e buzię i oczka umyj i ja smaruje buzię bepantenem bo podraznia skórę. Sądząj na kolankach i pojdzie jakos:) myj po każdym uzyciu maseczka i te pojemniczki
 
Do góry