reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękujemy za troskę, fota zrobiona zaraz po zapięciu, jeszcze przed dociąganiem ;)
Malutki super dzielny chłopczyk... ja tak myślę że straszna ze mnie matka wariatka chciałabym pojechać na basen z małym lub wogole gdzieś gdzie jest większe skupisko ludzi ale powiem szczerze bo je się chorób:sorry2: mój malutki ma 3 miesiące i wazy 7600❤
 
reklama
Ale czemu??
Na refluks ma pomoc butelka i mm?
Sorry, ale zupelnie sie nie zgadzam.
Dwie córki mojej bratowej przez to przechodziły tzn jedna przechodzi bo ma 4 mies.Lekarz sam polecił przejść na mm Ar
Ono jest gesciejsze i lepsze na reflux.Napewno to coś pomogło ale nadaj malutka ulewa sporo.Spi z podniesionym materacem i bratowa raczej na płasko ja nie kładzie Ulewanie ma kwaśny zapach nieprzyjemny.U starszej córki minęło po roku.
 
Mm nigdy nie bedzie lepsze niz mleko matki i jesli mama chce i moze karmic to rezygnacja z tego jest bez sensu.
Niemowlak je na zadanie, nie tyle ile ksiazka pisze.
Hmm też mi się tak wydaje nawet przy refluksie zmiana na mm nie będzie Chyba zbyt duża widzę po bratanicy coś się poprawiło przy mleku Ar ale bratowa sama mów i że wie iż to musi samo minac
 
Hej dziewczyny [emoji3]
Wiem że większość pisze tutaj na temat dziedzi,no ale może któraś z Was miała taki problem w ciąży ,a mianowicie strasznie boli mnie po prawej stronie na wysokości piersi ,nie mogę leżeć na żadnym boku ,jedynie na wznak(A tak nie umiem zasnąć) do tego boli podczas chodzenia, jest to promieniujacy ból.
W Poniedziałek zgłosiłam się na IP ,zrobili mi dwa razy ekg, oraz badali krew ,po pięciu godzinach wyszłam z zaleceniem 3×1 apap ,oraz informacja że może to być ból od kręgosłupa, że brzuch rośnie i może jakiś nerw jest uciskany,tylko jak funkcjonować z takim bólem (głębszy oddech ,kichnięcie wiąże się z bólem)
Ciężko mi tak funkcjonować bo ból jest niesamowity ,jak przechodzi to tylko na chwilę
Hej. Ja bym proponowała wizytę u dobrego rehabilitanta. Bóle kręgosłupa w ciąży to nic miłego, samo nie przejdzie, a apap tylko zamaskuje problem. Mnie aż przytykało w przeponie i ciężko mi było oddychać. Masaż pomógł (tylko u specjalisty, nie taki relaksacyjny), basen też pomógł, albo leżenie w wannie:).
Wprawdzie tu większość już rozpakowana, ale to dalej forum ciążowe, więc pisz śmiało:).
Jeszcze mi przyszło do głowy że biustonosz może być już za ciasny ;)
 
Kobiety witam!przeglądałam się za fotelikami 10 kg plus.I wiem czytałam żeby raczej nie kupować po drugim dziecku od nie znajomego bo nie wiadomo czy fotelik był po kolizji.Bratowej była sąsiadka wyniosła na ulice fotelik w stanie zewnętrznym jak nowym(tutaj Francuzi tak robią czasami nawet nowe rzeczy można znslezc)to jest fotelik warty 2000zl i taki jak chciałam kupić.Bratowa chce mi go dac A ja się trochę obawiam.Oczywiscie wszystko można zdjąć ubrać ale jak sprawdzić czy nie był po kolizji i już sama nie wiem czy nie kupic nowego.co myślicie o tym?
 
Kobiety witam!przeglądałam się za fotelikami 10 kg plus.I wiem czytałam żeby raczej nie kupować po drugim dziecku od nie znajomego bo nie wiadomo czy fotelik był po kolizji.Bratowej była sąsiadka wyniosła na ulice fotelik w stanie zewnętrznym jak nowym(tutaj Francuzi tak robią czasami nawet nowe rzeczy można znslezc)to jest fotelik warty 2000zl i taki jak chciałam kupić.Bratowa chce mi go dac A ja się trochę obawiam.Oczywiscie wszystko można zdjąć ubrać ale jak sprawdzić czy nie był po kolizji i już sama nie wiem czy nie kupic nowego.co myślicie o tym?
Jak to sąsiadka to może powie prawdę czy po wypadku. W końcu nie sprzedaje tylko "wyrzuca" więc co jej zależy:)
 
@RedHotChiliPepper28 moja też ulewała. Przeszło gdy zaczęło sie rozszarzanie doety i stałe pokarmy. Ogłądałam teraz ddtvn i było o refluksie co prawda bardzo ogólnie i o dorosłych ale lekarz powiedział, że objawem refluksu czesto jedynym jest przewlekły kaszel.
 
Kobiety witam!przeglądałam się za fotelikami 10 kg plus.I wiem czytałam żeby raczej nie kupować po drugim dziecku od nie znajomego bo nie wiadomo czy fotelik był po kolizji.Bratowej była sąsiadka wyniosła na ulice fotelik w stanie zewnętrznym jak nowym(tutaj Francuzi tak robią czasami nawet nowe rzeczy można znslezc)to jest fotelik warty 2000zl i taki jak chciałam kupić.Bratowa chce mi go dac A ja się trochę obawiam.Oczywiscie wszystko można zdjąć ubrać ale jak sprawdzić czy nie był po kolizji i już sama nie wiem czy nie kupic nowego.co myślicie o tym?
Nie da sie tego niestety sprawdzic.
Ja bym nie zaryzykowala. Fotelik naprawde moze uratowac zycie.
Wozek, lozeczko, bujak kupowalabym uzywane, ale fotelika bym sie nie odwazyla.
Ja moge polecic Britax Romer Dualfix Isize, obrotowy do 18kgs. Jest drogi, ale wart swojej ceny.
 
reklama
Nie da sie tego niestety sprawdzic.
Ja bym nie zaryzykowala. Fotelik naprawde moze uratowac zycie.
Wozek, lozeczko, bujak kupowalabym uzywane, ale fotelika bym sie nie odwazyla.
Ja moge polecic Britax Romer Dualfix Isize, obrotowy do 18kgs. Jest drogi, ale wart swojej ceny.
To był u mnie numer 2 postawiłam na bebe confort plus 360
 
Do góry