reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Patent na podanie leków 5miesięcznemu dziecku pilnie potrzebny, bo mnie się pomysły skończyły...
-z łyżki pluje
-z kubka pluje
-ze strzykawki pluje
-z butelki pluje
 
Pamiętacie jeszcze o nas? ;) Kajtek waży 6550 w poniedziałek skończył 4 miesiące i z tej okazji był dzisiaj po raz pierwszy na basenie. Nie widziałam jeszcze tak znudzonego niemowlaka:-) :). Woda nie zrobiła na małym żadnego wrażenia, jeszcze trochę i by mi zasnął w tej wodzie. Oczywiście dobrze nie wyszliśmy za szatnie mały już spał. :-D8-)Zobacz załącznik 947047
Słodziak [emoji7]
 
No do ostatecznej diagnozy daleka droga. Z kp nie zrezygnuje tak łatwo, z resztą nikt nigdy tego nie sugerował, ani pediatra, ani dermatolog przy alergii wręcz przeciwnie są zachwyceni jak Martyna rośnie i się rozwija, wiem że to najlepsze co mogę jej dać. A nie mam gwarancji, że jak przejdę na mm to problem zniknie
Popieram, karm piersią jak najdłużej. To już ostateczność, na pewno są inne sposoby na powstałe problemy.
 
Patent na podanie leków 5miesięcznemu dziecku pilnie potrzebny, bo mnie się pomysły skończyły...
-z łyżki pluje
-z kubka pluje
-ze strzykawki pluje
-z butelki pluje
Strzykawka, wkladasz do buzki, ukladasz tak zeby byla zwrocona do policzka i wstrzykujesz tak bokiem, zeby po policzku splywalo, wtedy sie nie zakrztusi.
Musisz wlozyc strzykawke ciut glebiej, ale zawsze w strone policzka, wtedy nie wypluje
 
reklama
Strzykawka, wkladasz do buzki, ukladasz tak zeby byla zwrocona do policzka i wstrzykujesz tak bokiem, zeby po policzku splywalo, wtedy sie nie zakrztusi.
Musisz wlozyc strzykawke ciut glebiej, ale zawsze w strone policzka, wtedy nie wypluje

To będę próbować, ale ta moja zadziorna choróbka jest tak sprytna, że jak tylko chce jej do buzi włożyć cokolwiek innego niż pierś to wypycha język i zaciska usta.
 
Do góry