reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy espumisan może powodować dużo śluzu w kupie? 6 dni temu odstawiłam nabiał i włączyłam espumisan i od tego czasu śluzu coraz więcej, a nawet mam wrażenie że w pieluszce sam śluz:(.
Wiem że śluz to oznaka biegunki...espumisan używam i nie ma śluzu. Obserwuj i może do położnej zadzwoń?
 
Misis a ważony był na tej samej wadze? Bo jak na różnych to może być niemiarodajne. No i teraz mógł być po siku i kupce a to też swoje waży.
Ps. Jak Ci przyjdzie ta waga to nie waż codziennie bo zwariujesz ze stresu. Nawet dorosły ma wahania w ciągu dnia.
My się ważymy co 2-3dni. Różnica między naszą wagą a wagą położnej wyniosła 20g. A dziś przekroczyliśmy już 4kg
 
Hubcio urodzil się z wagą 3900. Pierwsze szczepienie miał jak miał 7 tygodni i wazyl 5 kg a teraz, 6 tygodni później 5700. Powiedziala zeby dokarmiac i zleciła badania tj. Morfologie z rozmazem (cokolwiek to znaczy) i posiew moczu. Ale przy szczepienach to jest taj ze pielęgniarka mierzy, wazy, lekarka tylko bada i nie patrzy na wage wiec gdybym nie zapytala to by nie wiedziala ze za malo przybiera bo na to nie patrzy. Moim zdaniem juz na pierwszym szczepieniu wazyl za mało..kupiłam wage i zobacze jak bedzie przybierać. Mialam pania od masazu która przychodzila mi do domu i ona ma trojke dzieci, wszystkie malutkie, zle przybierajace. Lekarze kazali dokarmiac mm, nic to nie poprawilo. Wyniki prawidlowe, z dziećmi wszystko ok. Taki byl po prostu ich urok. Zobaczymy jak bedzie z Hubcirm. To jest caly mój mąż, tam same chudzielce w rodzinie, wszystkie dzieci byly szczuplutkie. No zobaczymy. Jak cos to skonsultuje go z inna pania dr prywatnie
Misis spokojnie. Brata corka urodzila sie 3200g, a w wieku 8 miesiecy wazyla 7kg i bylo ok. Twoj Hubek to przy niej gigant. Nie waz go codziennie. Raz na tydzien bedzie wystarczajaco. Dziecko w ciagu 6 miesiecy powinno podwoic swoja wage wiec jestescie na dobrej drodze.
 
Misis spokojnie. Brata corka urodzila sie 3200g, a w wieku 8 miesiecy wazyla 7kg i bylo ok. Twoj Hubek to przy niej gigant. Nie waz go codziennie. Raz na tydzien bedzie wystarczajaco. Dziecko w ciagu 6 miesiecy powinno podwoic swoja wage wiec jestescie na dobrej drodze.
No to wg teorii podwojenia wagi na 6 miesięcy to mój powinien 9 kg ważyc:o boszsze... kto go będzie nosił...
 
reklama
Do góry