reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie były dosłownie sekundy płaczu podczas wklucia. U mnie gorzej z fotelikiem do samochodu, nie wiem czy nam się trafił taki nieudany czy one wszystkie takie, nie dość, że ciężki to jeszcze dziecko źle się układa i jest placz za kazdym razem nie z tej ziemi.
No dziecko+fotelik to faktycznie trochę waży i do tego nieporęczny. Ale zawsze mogę wziąć Jaśka na ręce a fotel zostawić w aucie:). Bardziej się boję tego płaczu w drodze powrotnej do domu, bo się skupić na jeździe wtedy nie mogę.
 
@RedHotChiliPepper28 u mnie i u Anastazji w miarę w porządku... nie umiem tylko przeforsować tego że NOC to NOC.... chodz spać o 1 w nocy z rykiem i wstaje o 7... serio ja mogę wstawać wcześniej ale niech zasypia o 21 :( Nawet telewizor nie gra, światło malutkie, cisza... a nie! nie cisza bo cały blok słyszy śpiew mojego dziecka:szok::confused2::confused2: Ja jestem chora jak przychodzi wieczór i noc bo wiem co mnie czeka...:szok: jeśli chodzi o szczepienia to my jesteśmy po rotarix, synflorix i infanrix ipv+hib. Chciałam tą 6w1 ale AKURAT nie mieli... wzieliśmy 5w1..
A kapiecie ja codziennie? Ja mialan wczoraj po kapieli i dzisiaj rano ze 3 mega napady ale suszarka pomogla. Sprobuj może
 
reklama
@RedHotChiliPepper28 u mnie i u Anastazji w miarę w porządku... nie umiem tylko przeforsować tego że NOC to NOC.... chodz spać o 1 w nocy z rykiem i wstaje o 7... serio ja mogę wstawać wcześniej ale niech zasypia o 21 :( Nawet telewizor nie gra, światło malutkie, cisza... a nie! nie cisza bo cały blok słyszy śpiew mojego dziecka:szok::confused2::confused2: Ja jestem chora jak przychodzi wieczór i noc bo wiem co mnie czeka...:szok: jeśli chodzi o szczepienia to my jesteśmy po rotarix, synflorix i infanrix ipv+hib. Chciałam tą 6w1 ale AKURAT nie mieli... wzieliśmy 5w1..

To cieszę się, że troszkę lepiej :-) jeszcze jakiś czas i myślę, że będzie super! :-) u Nas jakoś szybko załapała, że jest dzień i noc, tylko u Nas nie było większych problemów, więc wyszło automatycznie. Martyna cudna, grzeczna, coraz więcej potrafi, nie mam prawa narzekać :-) szkoda tylko, że ten czas tak leci :p
 
Do góry