reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czesc dziewczyny, jestem w 7tyg i zaczelam czytac o zasniadzie gdy jest wysoka beta. Mialam jeden zarodek transferowany. Czy ktoras miala tak wysoka bete? 9dpt 232, 12dpt 1'000, 15dpt 3'400, 20dpt 14'500, 26dpt 39'300. Czy przy tak wysokiej becie dobrze sie skonczylo, bez blizniakow, bo szanse na blizniaki sa bardzo male.
Ja w 20 dpt bete mialam 10 tys ciaza zdrowa pojedyncza. Uwazam ze wszystko ok
 
reklama
U nas smoczki canpol, butelki dr browns, do kąpieli emolium, chusteczki kindii, bepanthen do pupy, sól fizjologiczna w ampulkach, woda morska do nosa, wit D z psikanką, oliwka do głowy nam niestety nie pomogla bo ani nie zapobiegla ciemieniuszce a jak juz wyszla to dopiero trxeci specyfik pomogl. I to chyba tyle.
A powiedz mi czy leje Ci sue z tych butelek? Ja mam 2 i obie sa niedzczelne. Jak robie hippka-na spacerek, to musze mocno wstrzasnac bo w tym na wzdecia robia sie grudki i jak juz mleko jest ok bez grudek to cala butelka od mleka.
A ja jeszcze polecam sterylizator. My dopiero teraz kupilismy i jest to mega wygoda
 
A powiedz mi czy leje Ci sue z tych butelek? Ja mam 2 i obie sa niedzczelne. Jak robie hippka-na spacerek, to musze mocno wstrzasnac bo w tym na wzdecia robia sie grudki i jak juz mleko jest ok bez grudek to cala butelka od mleka.
A ja jeszcze polecam sterylizator. My dopiero teraz kupilismy i jest to mega wygoda
Nie. Mam kilka tych butelek i nic się nie dzieje ja bym reklamowała. A jak robie mleko trzy razy wstrząsne i już mam rozpuszczony proszek irobie to juz z włożona rurka, ale to może od mleka w proszku zalezy. Chociaż raz wlałam wrzątek na spacer to jakby mi wystrzeliła to chyba od ciśnienia bo ta rurka.
 
Nie. Mam kilka tych butelek i nic się nie dzieje ja bym reklamowała. A jak robie mleko trzy razy wstrząsne i już mam rozpuszczony proszek irobie to juz z włożona rurka, ale to może od mleka w proszku zalezy. Chociaż raz wlałam wrzątek na spacer to jakby mi wystrzeliła to chyba od ciśnienia bo ta rurka.
To z wrzatkiem tez tak mam. Gdybym karmila tylko z butli to bym reklamowala a tak to sobie daruje bo bym została tylko z butla z laktatora i mala z aventu. Ale jest to wkurzajace i gdyby to bylo jeszcze tylko w jednej butelce a to z obu sie leje. Albo jak termos mi sie w wozku przewroci to tez butelka mokra a w tym mleku hipp comfort robia sie grudki i trzeba to porzadnie strzepac
 
A powiedz mi czy leje Ci sue z tych butelek? Ja mam 2 i obie sa niedzczelne. Jak robie hippka-na spacerek, to musze mocno wstrzasnac bo w tym na wzdecia robia sie grudki i jak juz mleko jest ok bez grudek to cala butelka od mleka.
A ja jeszcze polecam sterylizator. My dopiero teraz kupilismy i jest to mega wygoda
Tez sie zastanawiam nad sterylizatorem hmm bo ja bym pilnowala odpazania tych wszystkich butelek ale raczej nie wierze zeby emek tak robil [emoji23][emoji23][emoji23] a jaki kupilas
 
Tak dokładnie:-)
Ludzie są okropni. Nie przejmuj się tym w ogóle. Wygoda to przejście na mm. Bo nie mam pojęcia gdzie tu jest wygodne życie, wstając 2 razy w nocy do laktatora, ściągnąć mleko, umyć laktator, zaraz dziewczynki się budzą na pewno, przewiń, nakarm i za 3 h powtórka i człowiek w ciągu diabjak zombie chodzi. Przynajmniej ja tak mam. A te moje laktatory to już powoli tempa nie wytrzymują i coś psuć się zaczynaja wiec jak jeszcze mi się zatnie w nocy to już w ogóle masakra. ‍♀️
 
A co do butelek kupowalyscie ta 60ml Aventu. Ja narazie mam jedna tomy trippe jedna canpolu dla dzieci 0+ Avent widzialam ze wieksze butelki ma 1+
 
reklama
@Vinszka @Nina001 @Pixie_Dixie co się nic nie odzywacie dziewczyny
Kochana, bo ja tutaj chyba z miesiąc temu byłam, a teraz to tak podczytałam z krzaków co się u was dzieje. Niestety nie jestem w stanie nadrobić.

Przepadałam chyba jako typowa matka Polka. Sprzątam, gotuję, piorę i młodym się zajmuje. Swoją drogą zaraz mu stuknie siedem miesięcy i siedem miesięcy bez konkretnego snu [emoji23] [emoji33]
Ten tydzień chodzę jak zombie. Budzi mnie co godzinę!

Dziewczyny pozdrawiamy was i całujemy z Piotusiem, który zaczyna mówić mamama i tatata [emoji7]
 
Do góry