reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny :) mam na tapecie teraz wyprawkę, może któraś z was niedawno robiła i ma jakiegoś gotowca :) co by sobie ułatwić prace, mam wprawdzie listę ze szkoły rodzenia, ale szukam alternatyw ;)
Ogarniam teraz smoczki :d
 
Dziewczyny :) mam na tapecie teraz wyprawkę, może któraś z was niedawno robiła i ma jakiegoś gotowca :) co by sobie ułatwić prace, mam wprawdzie listę ze szkoły rodzenia, ale szukam alternatyw ;)
Ogarniam teraz smoczki :d
Jesli smoczki to ja Ci polecam nuk. Co do kosmetykow to u mnie babydream z Rossmanna i hipp-wszystkie wybierane ze strona srokao.pl bepanthen na pupke, krem z weledy na odparzenia, patyczki kosmetyczne dla dzieci, chusteczki nawilzane z hippa ultra sensitive, ja do wycieranis dupki uzywam platkow kosmetycznych takich duzych i przegotowanej wody, chusteczki tylko w podrozy. Sol fizjologiczna.z kosmetykow to ja mam plyn do kąpieli hipp, oliwka hipp i.w sumie uzywam tylko tego. Przebieram na przewijaku i klade na niego podklady 60x40 i jak dla mnie to rozwiazanie jest super. T
Za niedlugo zima wiec jakis krem.do buzki. Ja mam z weledy ale szczerze to akurat z niego jestem srednio zadowolona.
Kup ze 20 pieluszek tetrowych-dla mnie sie to wydawalo duzo ale uwierz mi ze nie, ze 3 flanelowe. Szczoteczka do wlosow, gruszka na kozy i cos mocniejszego-ewunka ostatnio pokazywała odciagacz spikow na baterie, termometr, laktator, nie wiem co jeszcze:)
 
Teksty typu oj Ty już nic nien49bisz tylko w kółko z tą "dojarką " itp... trochę może jestem przewrażliwiona ale te teksty do szału mnie odprowadzają. Albo tekst że no tak tak wygodniej niż cyckiem to i dzieci grzeczne... ehhh... Nie wiem gdzie tu wygoda :-(
Nie wiedzą co gadają. To niech spróbują jakie to fajne. Ja już prawie 6 miesięcy ściągam i już tylko albo 4 razy na dobę ściągam a i tak wydaje mi się że dużo bo chyba tak mnie to już wymęczyło. Dzielna jesteś jak każda mama kpi!
 
Powiem Wam szczerze że teraz mam takie wyrzuty sumienia że nie poświęcam im wystarczająco czasu...W sensie jak wstaniemy karmimy razem i potem mąż się z nimi bawi ja ściągam, jak wraca z pracy to samo. Nie jesteśmy w ogóle razem... Nie wiem już sama co lepsze. Moje mleko,czy czas spędzony wspólnie? Okrutne jest to że muszę wybierać. Czasami nawet odbicie po jedzeniu nie wchodzi w grę bo tak bolą mnie cycki jak nie sciagne... ogólnie to ciężko system wybrałam:-/ nie wiem czy nie łatwiej byłoby od razu być na mm
Dobrze wybrałaś, niech choć 3 miesiące pojedzą mleka mamusi a później będziecie więcej razem i dziewczynki też będą bardziej kontaktowe [emoji4]
 
Jesli smoczki to ja Ci polecam nuk. Co do kosmetykow to u mnie babydream z Rossmanna i hipp-wszystkie wybierane ze strona srokao.pl bepanthen na pupke, krem z weledy na odparzenia, patyczki kosmetyczne dla dzieci, chusteczki nawilzane z hippa ultra sensitive, ja do wycieranis dupki uzywam platkow kosmetycznych takich duzych i przegotowanej wody, chusteczki tylko w podrozy. Sol fizjologiczna.z kosmetykow to ja mam plyn do kąpieli hipp, oliwka hipp i.w sumie uzywam tylko tego. Przebieram na przewijaku i klade na niego podklady 60x40 i jak dla mnie to rozwiazanie jest super. T
Za niedlugo zima wiec jakis krem.do buzki. Ja mam z weledy ale szczerze to akurat z niego jestem srednio zadowolona.
Kup ze 20 pieluszek tetrowych-dla mnie sie to wydawalo duzo ale uwierz mi ze nie, ze 3 flanelowe. Szczoteczka do wlosow, gruszka na kozy i cos mocniejszego-ewunka ostatnio pokazywała odciagacz spikow na baterie, termometr, laktator, nie wiem co jeszcze:)

Dziękuje :) a co do spania ? Otulacz, śpiworek ?
 
Dziękuje :) a co do spania ? Otulacz, śpiworek ?
My spimy w rozkach i jal dla mnie to jest super rozwiazanie. Najlepiej jeszxze jakby byl.wiazany. taki mam tylko jeden.
U mojego synka otulacz sie nie sprawdził bo chyba go nir umialam.zawiazac:) ale spieorek mysle ze tez fajna sprawa tylko jak sie na cos zdecydujesz to wez kilka sztuk bo my czasem i 3 razy w nocy zmieniamy bo posika:)
 
reklama
Do góry