reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to obawiam sie, ze oduczenie tylko jednego to moze byc problem. Moja jeszcze 3 miesiace temu tez raz jadla w nocy mm. No, ale to byl raz tylko.
I bierz pod uwage, ze jesli bedzie bolesnie zabkowac to oprocz 3 karmien bedzies miex pobudki zebowe. Dla pracujacej mamy to duzo...
Cokolwiek postanowisz - powodzenia [emoji4]
Narazie mam mętlik. Na szczęście mam jeszcze parę miesięcy do powrotu. A ile wtedy Lilka jadła na kolację? Czyli to nie jest jakieś straszne, że chce to mm?
 
reklama
Narazie mam mętlik. Na szczęście mam jeszcze parę miesięcy do powrotu. A ile wtedy Lilka jadła na kolację? Czyli to nie jest jakieś straszne, że chce to mm?

Tak opowiadasz o swojej Zosi, aż się boje o moje uparciucha i nerwusa. Jak narazie mam wrażenie, ze moje mleko ja dłużej trzyma ja mm. I tez potrafi 3 razy w nocy obudzić. Czasami 2. Te pierwsza przerwę zazwyczaj ma dłuższa. Wczoraj zjadła o 22 i obudziła się o 1:45. I poxniej po 4. Z tym, ze w nocy oba potrafi wypić mi tylko 50 ml i idzie spac dalej i dlatego się znów budzi. A do mm dalej z ogromna rezerwa podchodzi. Chociaż jest lepiej bo podaje jej bebilon pepti wymieszany z enfamilem 0lac.
 
Dziewczyny jutro mam z Malutka pediatrę ale zapytam i was. Moja nastka od urodzenia ma na powiece czerwona plamę zajmująca praktycznie cała powiekę. Co to może być? Jutro zapytam lekarza ale do tego czasu może sie z czymś takim spotkaliście? I 2 pytanie czy żółtaczka która widać ma zdjęciu minie? Koedy?
Słodka [emoji7] Oliwia bardzo długo miala taka czerwona powieke.
 
Narazie mam mętlik. Na szczęście mam jeszcze parę miesięcy do powrotu. A ile wtedy Lilka jadła na kolację? Czyli to nie jest jakieś straszne, że chce to mm?
Tyle co Twoja ale mleka, bez kaszki i potem ok 4h00 zjadla 180ml. Tylko nie jadla piersi w miedzyczasie, bo to juz faktycznie duzo. Chyva ze do piersi sie tylko przytula, a je z butli?
 
Coś tam ciamka ale cycka nie liczę mam poczucie że prawie nic tam nie ma
A no to je normalnie. Skoro Ci nie przeszkadza wstawanie na cycka mimo, ze to nie karmienie to wstawaj [emoji4]
Odstawienie nocnego karmienia ma sens jak calkiem je eliminujesz. Jak zabierzedz butleke to moze wstawac do piersi i 5 razy wiec to moim zdaniem bez sensu. Jak juz zdexydujesz, ze koniec to odstawisz oba i tyle.
 
Ja zaczęłam czytać to nawet powrot do formy moze trwac 9 m-cy. W czwartek mam gina i jestem przerazona jak on zrobi usg. Na prawde... to bardzo bolalo a weszla może 1/5 "instrumentu" i powiedzialam nie. No to może mieć też wpływ karmienie piersią
Zależy kto ma jaki instrument [emoji23][emoji23][emoji23]
Wybacz głupi żart ale nie mogłam się powstrzymać:p
 
Mnie w powrocie do pracy przeraża nocne wstawanie. Bo coś czuję, że mnie nie ominie z opowieści innych mam i znając Zosię.
Doradźcie coś dziewczyny.
Zosia wypija na wieczór 200-180 mleka zagęszczonego z kaszą co wydaje mi się bardzo dużo a już 12-2 się budzi. Dostaje cycka, za godzinę się budzi około i daję drugiego. Trzeci raz się budzi 4-5 i chce mm. Herbatka nie pomaga, przetrzymywanie nie pomaga. Mi się wydaje za dużo tego jedzenia...i to wstawanie trzy razy do 8miesiecznego dziecka... inaczej to sobie wyobrażałam haha
No sporo chyba jeszcze wstajecie. Ale widocznie tyle potrzebuje, kochana kiedy planujesz powrót do pracy??
 
reklama
Do góry