reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi ten cyc nie przeszkadza i chętnie Jej będę dawać, ale to mm nad ranem...

Ja bym chyba już odciągnęła od razu wszystko nad ranem z piersi i dała jej w butelce na śniadanie. A noc bym uczyła że jest do spania. Albo jak da radę od razu porządnie zjeść to wprost z piersi. Podziwiam jak Ty tyle razy wstajesz ja bym chyba już przez okno wyskoczyła. Moja ma niecałe pół roku i od kilku miesięcy śpi w nocy a i tak pobudki są ciężkie nad ranem [emoji13]
 
Tak na szybko: Sebastian waga 4400 dlugi 57 dostal 10 pkt. urodził się 8.39 a teraz sobie śpi a ja dochodzę do siebie. już jedliśmy. jeszcze zdjęcia wstawię jak się ogarnę
Gratuluję, mamusiu [emoji7][emoji214] [emoji322] [emoji257] Duży chłopczyk! Zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił życzę [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny ogólnie Wam odpiszę. Ona się budzi i awanturuje i nie może biedna zasnąć nawet jak chce...nie mam chyba jeszcze serca Ją przymuszać do spania na siłę... narazie jakoś wytrzymuję [emoji85]
 
Do góry