reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Babcia tez nie i mowi ale fajna gruszka :laugh2:
Patrzy na fotelik z ikei do karmienia i mowi ale cudo :)
Kiedyś to było pranie pieluch we frani , suszenie, prasowanie ....
Aaaaaa teraz te matki nic tylko narzekają ze czasu nie maja paznokci zrobić biedne:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: za moich czasów to te matki by chyba umarły:-p:laugh2::laugh2::-p
Moja jak była u mnie to jak zobaczyła laktator na dwie piersi nie m9gla wyjść z podziwu jaka technika:-D
 
reklama
My ostatnio.2razy probowalismy i masakra jaki bol. Nie wiem czy zaroslo czy jak ale masakra. Ostatnio to jeszcze krew doszla przy probie. Masakra. Tak ze byly 2 proby zakonczone fiaskiem
Ehhh właśnie. Minęło u nas 9 tygodniu i mąż chyba na coś liczy a ja zupełnie nie wiem jak się za to zabrać [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny jutro mam z Malutka pediatrę ale zapytam i was. Moja nastka od urodzenia ma na powiece czerwona plamę zajmująca praktycznie cała powiekę. Co to może być? Jutro zapytam lekarza ale do tego czasu może sie z czymś takim spotkaliście? I 2 pytanie czy żółtaczka która widać ma zdjęciu minie? Koedy?
Śliczna dzidzia do zacałowania :) cukiereczeki:D
 
Babcia tez nie i mowi ale fajna gruszka :laugh2:
Patrzy na fotelik z ikei do karmienia i mowi ale cudo :)
Kiedyś to było pranie pieluch we frani , suszenie, prasowanie ....
Aaaaaa teraz te matki nic tylko narzekają ze czasu nie maja paznokci zrobić biedne:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: za moich czasów to te matki by chyba umarły:-p:laugh2::laugh2::-p
Ja paznokci nie robie, ale powrot do pracy przy malym dziecku nie majac babci obok to jest trudna sprawa. Brakuje czasu na wszytsko.
Babcie lata temu byly w domu, a wspolczesne mamy moze nie piora pieluch, ale wracaja do domu po 8h w pracy...
 
Ja paznokci nie robie, ale powrot do pracy przy malym dziecku nie majac babci obok to jest trudna sprawa. Brakuje czasu na wszytsko.
Babcie lata temu byly w domu, a wspolczesne mamy moze nie piora pieluch, ale wracaja do domu po 8h w pracy...
Racja, tu bez pracy dzień leci jak szalony a co dopiero pracować zawodowo.
 
Dziewczyny, a kiedy mniej więcej ta strefa życia wraca do normy? [emoji53]
Pod wzgledem technicznym? Przypuszczam, ze to kwestia czestotliwosci. Im czesciej tym szybciej sie "dotrzecie". Inna kwestia to brak checi spowodowany zmeczeniem, zabieganiem itp. A trzecia sprawa to to co dla kogo jest "norma" [emoji6]
Nie dziekuj, wiem ze bardzo konkretnie odpowiadam [emoji23][emoji12][emoji1]
 
Pod wzgledem technicznym? Przypuszczam, ze to kwestia czestotliwosci. Im czesciej tym szybciej sie "dotrzecie". Inna kwestia to brak checi spowodowany zmeczeniem, zabieganiem itp. A trzecia sprawa to to co dla kogo jest "norma" [emoji6]
Nie dziekuj, wiem ze bardzo konkretnie odpowiadam [emoji23][emoji12][emoji1]
"Dotrzecie " :D nawet doslownie :D :D
 
reklama
Do góry