reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy slyszalyscie o tym że ponoć no spa jest szkodliwa dla kobiet w ciąży i że ponoć w większości krajów UE leki z takim składem zostały wycofane.Ponoc lekarze przestrzegają przed jej brakiem.Pytam was bo ja jej nie brałam bo nie lecze się w Pl ale wiem że jako lek rozkurczowa po in vitro lekarze zalecają jej branie
Ja o tym wiem od dawna. Bralam tylko w stanie najwyzszej konieczności jak plamilam. I staralam się jak najszybciej skończyć.
 
reklama
Dziewczyny czy slyszalyscie o tym że ponoć no spa jest szkodliwa dla kobiet w ciąży i że ponoć w większości krajów UE leki z takim składem zostały wycofane.Ponoc lekarze przestrzegają przed jej brakiem.Pytam was bo ja jej nie brałam bo nie lecze się w Pl ale wiem że jako lek rozkurczowa po in vitro lekarze zalecają jej branie
Tak, slyszalam. Ja nie wzielam ani tabletki, tylko magnez.
 
Modlę się, by temu mojemu leniuszkowi jednak się odwidziało siedzenie w brzuchu i zainteresowała się wyjściem na świat :-) mam już pełną dupę strachu, chyba najbardziej tego bezczynnego leżenia na patologii i czekaniu czy coś się wydarzy czy nie :-\ jestem człowiekiem bardzo niecierpliwym i w szpitalu nawet będąc zdrową czuję się jakbym umierała :p zupełnie inaczej byłoby jadąc tam z akcją porodową...



Oby było tak jak piszesz :p mniejszy ból, ale dłużej rodzisz, albo większy ból ale rach ciach i do widzenia heh :-D Ja przed tą cesarką chce uciec TYLKO dlatego, że mam jeszcze jednego mrożaka, którego chcemy zabrać dosyć szybko. Gdybym miała tylko to dziecko co teraz w brzuchu, to chyba bym się nie zastanawiała tylko umówiła się z lekarka na konkretny termin ciecia i tyle :-)
Wiesz tez mam mrozaka ale wcześniej niż po roku czy półtorej po nie wrócę po niego. A tyle wystarczy zeby blizna po cc sie zagoila. A i wiek odpowiedni na różnice między dzidziami czyli te 2 czy 3 lata:) Ja wogole wychodzę z założenia że nie ma 5ego złego co by na dobre nie wyszło:)
 
Mialam oksy nic strasznego naprawdę

Dzięki :-*

Wiesz tez mam mrozaka ale wcześniej niż po roku czy półtorej po nie wrócę po niego. A tyle wystarczy zeby blizna po cc sie zagoila. A i wiek odpowiedni na różnice między dzidziami czyli te 2 czy 3 lata:) Ja wogole wychodzę z założenia że nie ma 5ego złego co by na dobre nie wyszło:)

No mnie powiedzieli, że dla bezpieczeństwa minimum dwa lata :-\ ale cóż... zobaczymy co wyjdzie przez ten tydzień, ryzykować zdrowiem Małej nie będę, jeśli musi być cesarka to będzie :-) obym tylko w tym szpitalu nie odpadła psychicznie
 
Dziewczyny czy slyszalyscie o tym że ponoć no spa jest szkodliwa dla kobiet w ciąży i że ponoć w większości krajów UE leki z takim składem zostały wycofane.Ponoc lekarze przestrzegają przed jej brakiem.Pytam was bo ja jej nie brałam bo nie lecze się w Pl ale wiem że jako lek rozkurczowa po in vitro lekarze zalecają jej branie
Tak słyszałam . Istnieje duuuuze ryzyko ze dzieci beda miały brak napięcia mięśniowego.
 
Dzięki :-*



No mnie powiedzieli, że dla bezpieczeństwa minimum dwa lata :-\ ale cóż... zobaczymy co wyjdzie przez ten tydzień, ryzykować zdrowiem Małej nie będę, jeśli musi być cesarka to będzie :-) obym tylko w tym szpitalu nie odpadła psychicznie
To chyba do bliźniaków 2 lata . Standardowo rok pi cc można działać
 
reklama
Do góry