reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

zaraz zostanę okrzyczana jako zła matka, ale u nas 3 miesiące był koszmar z zasypianiem, Zosia non stop potrzebowała cyca, by w ogóle spać (przez to bardzo dużo ważyła, ulewała)...
w końcu nauczyła się smoczka i zaczęliśmy Ją bujać i zaczęła spać normalnie w dzień...
A zla matka za co? [emoji848] Smoczek?
Moja go dostala jak miala 7dni... Wyrodna matka? [emoji23][emoji38]
 
reklama
Cybex. Ona nie opada tylko tak ja brzydko na boku ma. Za duzo jest miejsca w tym wglebieniu na glowke
Ale cybex ma wkladke przeciez wiec jak za duzo miejsca? Wiesz ze pasy maja byc ponizej ramionek? W sensie wejscia pasow.
A ze ma glowke na bok to normalne, dlatwgo takie maluchy max 30min powinny w foteliku spedzac.
 
A zla matka za co? [emoji848] Smoczek?
Moja go dostala jak miala 7dni... Wyrodna matka? [emoji23][emoji38]
nom ile razy słyszałam smoczek bee, bujanie beee, cyc na żądanie...przy pierwszym dziecku człowiek głupieje, stres itd. i już nie wiadomo kogo słuchać, ale teraz wiem, że najlepiej samej siebie, bo matka wie najlepiej co dziecku potrzeba...
 
nom ile razy słyszałam smoczek bee, bujanie beee, cyc na żądanie...przy pierwszym dziecku człowiek głupieje, stres itd. i już nie wiadomo kogo słuchać, ale teraz wiem, że najlepiej samej siebie, bo matka wie najlepiej co dziecku potrzeba...
Otoz to! Swieta prawda!
Ja sie o tym przykonalam jak lekarz potwierdzil moje przypuszczenia odnosnie nieodjadania Lili. Wszysycy mowili, ze zwariowalam, ze wisi csly dzien wiec nie moze byc glodna, ze dzieci placza, a ja wiedziedzialam. Jak lekarz to potwierdzil to obiecalam sobie, ze bede siebie sluchac i tak robie do teraz.
 
@shaggy @Agnieś191 ja też dużo butów wyrzuciłam i kupuję rozmiar większe często a od porodu minęło 8 miesięcy i ważę mniej niż jak zaszłam w ciążę
Kiedyś czytałam artykuł, że u niektórych kobiet coś się dzieje z kośćmi stopy że od ciężaru brzuszka w ciąży sie rozszerzaja i nie zawsze wraca do normy.
 
Kochane powiedzcie mi czy dobrze myślę i przepraszam za takie szczegóły... właśnie byłam w toalecie i na papierze miałam taki bezbarwny/żółty śluz bardziej galaretkę podbarwioną krwią, wcześniej też mi się coś takiego wydzielało, ale bez krwi. Czy to może być ten czop?
 
Dziewczyny a mam pytanie w zwiazku z moim synkiem. Bo wiecie ze on nie spi w dzien i jest wyk ale sie zastanawian czy jest taka możliwość ze mimo iz przybiera na wadze, ja man dużo pokarmu i karmimy tylko moim mlekiem to on jest głodny? Bo ja juz nie mam sily i nie wiem o co mu chodzi. Bidok jest tak spiacy ze szok a spać nie moze:( dzis pojechaliśmy do galerii bo chciałam ciuch na chrzciny kupic. Przed wyjazdem siedziak na cycu, ze soba wzięłam gdzies 80 ml odcuagnuetego i trza bylo spieprzac po godzinie i w aucie dac cycka bo tak krzyczal
Na początku też myślałam że moje mleko nie zaspokaja potrzeb mojego synka ale jego bolał brzuszek A butelka cycek uspokajaly i byłam pewna że on głodny.Zobaczysz z czasem minie i się unormuje
 
zaraz zostanę okrzyczana jako zła matka, ale u nas 3 miesiące był koszmar z zasypianiem, Zosia non stop potrzebowała cyca, by w ogóle spać (przez to bardzo dużo ważyła, ulewała)...
w końcu nauczyła się smoczka i zaczęliśmy Ją bujać i zaczęła spać normalnie w dzień...
Babo wiesz jak my cyrkujemy zeby byl.spokoj. i jest... na chwile. Skaczemy, tanczymy, szumimy, bujamy, dajemy smoczek...
 
Kochane powiedzcie mi czy dobrze myślę i przepraszam za takie szczegóły... właśnie byłam w toalecie i na papierze miałam taki bezbarwny/żółty śluz bardziej galaretkę podbarwioną krwią, wcześniej też mi się coś takiego wydzielało, ale bez krwi. Czy to może być ten czop?
Tak, to moze byc czop. Nawet mysle, ze na pewno to czop.
 
reklama
nom ile razy słyszałam smoczek bee, bujanie beee, cyc na żądanie...przy pierwszym dziecku człowiek głupieje, stres itd. i już nie wiadomo kogo słuchać, ale teraz wiem, że najlepiej samej siebie, bo matka wie najlepiej co dziecku potrzeba...
Mi tez mowua wszyscy nie ucz na rekach tylko jak on zaczyna plakac to kazdy go bieze
 
Do góry