reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jak dlugo po porodzie wasze nogi doszly do siebie? chodzi o opuchlizne jak szybko zeszla? nie ma jakoś opuchnietych zeby bylo widac ale w stare bity sie nie mieszcze wiec cos się zwiększyły:) musze buty na jesień zamówić i mam problem

U mnie stopy bardzo szybko wróciły do poprzedniego stanu, po około 3-4 dniach, buty noszę te same co przed ciążà. Ale mi w ciazy bardzo malutko napuchły.
 
reklama
ja nie sypiam bo ułożyć sie nie mogę a to oddychać nie mogę bo mi kopie przepone albo coś ugniata. A gdzie tu do końca miesiąca.... brzuch nisko a mały w kanale siedzi bo tak to czuje. W poniedziałek wizyta jeśli do tego czasu nie urodze.... dotrwać:D
Ja w nocy pozycję zmieniam chyba milion razy:rofl2: i ciągle mi niewygodnie. Jak już zasnę to na siku się budzę i tak w kółko. Czop odszedł a brzuch tylko trochę opadł. Młody nie chce iść w stronę światła:rolleyes:.
 
Ja w nocy pozycję zmieniam chyba milion razy:rofl2: i ciągle mi niewygodnie. Jak już zasnę to na siku się budzę i tak w kółko. Czop odszedł a brzuch tylko trochę opadł. Młody nie chce iść w stronę światła:rolleyes:.
Ja tylko na lewym boku. na plecach nie mogę oddychać na prawym mnie coś ciagnie... niech jeszcze tydzień posiedzi i już wychodzi bo oszaleje. A po schodach to mnie nawet żółw przescignie !!
 
Ja tylko na lewym boku. na plecach nie mogę oddychać na prawym mnie coś ciagnie... niech jeszcze tydzień posiedzi i już wychodzi bo oszaleje. A po schodach to mnie nawet żółw przescignie !!
Ja na plecach nie mogę więc się kręcę z lewego na prawy, aż Mój się zrywa że z łóżka spadam:-D. Schodów nie mam, ale jutro może pojadę gdzieś na bloki. Może to coś pomoże, bo przy myciu okien się tylko spociłam:rolleyes:.
 
Ja tylko na lewym boku. na plecach nie mogę oddychać na prawym mnie coś ciagnie... niech jeszcze tydzień posiedzi i już wychodzi bo oszaleje. A po schodach to mnie nawet żółw przescignie !!

Ja na plecach nie mogę więc się kręcę z lewego na prawy, aż Mój się zrywa że z łóżka spadam:-D. Schodów nie mam, ale jutro może pojadę gdzieś na bloki. Może to coś pomoże, bo przy myciu okien się tylko spociłam:rolleyes:.

Też się kręcę niemiłosiernie, plecy, bok lewy, prawy, od nowa :-D i tak jak wcześniej raz może zdarzyło mi się z trakcie nocy iść siku, tak teraz ze 3 minimum :p no ja się zdziwiłam pozytywnie, bo na 5 piętro weszłam z zadyszką, ale bez odpoczynku :-D a potem jeszcze posprzątałam heh
 
Dziewczyny jak dlugo po porodzie wasze nogi doszly do siebie? chodzi o opuchlizne jak szybko zeszla? nie ma jakoś opuchnietych zeby bylo widac ale w stare bity sie nie mieszcze wiec cos się zwiększyły:) musze buty na jesień zamówić i mam problem

Ja w ogóle nie byłam opuchnięta. [emoji6]Miałam cc. W ciąży coś lekko spuchnięta byłam ale urodziłam i wszystko ze mnie zeszło momentalnie
 
reklama
Dziewczyny a mam pytanie w zwiazku z moim synkiem. Bo wiecie ze on nie spi w dzien i jest wyk ale sie zastanawian czy jest taka możliwość ze mimo iz przybiera na wadze, ja man dużo pokarmu i karmimy tylko moim mlekiem to on jest głodny? Bo ja juz nie mam sily i nie wiem o co mu chodzi. Bidok jest tak spiacy ze szok a spać nie moze:( dzis pojechaliśmy do galerii bo chciałam ciuch na chrzciny kupic. Przed wyjazdem siedziak na cycu, ze soba wzięłam gdzies 80 ml odcuagnuetego i trza bylo spieprzac po godzinie i w aucie dac cycka bo tak krzyczal
 
Do góry