reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja wogole mysle ze za dużo takich przypadłości dwfiniujwmy jako "kolki " i od razu z grubej rury leki. Fakt jest taki ze te male cialka uczą się radzić z wszystkim a czasem ma problem z gazami wiec jest płacz. czasem boli brzuszek i jest płacz czasem sie nie wyspi bo scierplo dziecko czasem bodźców jest za dużo na raz i jest płacz a czasem chce bliskości. jeśli dziecko jest zagazowane to w aptece sa takie rurki zeby pomoc dziecku. i wyprzedze głosy z serii bo sie przyzwyczai itp. W szpitalu jak sie pojawia płacząc noworodek to pierwsze co robią to tak odgazowuja. termoforek w domu i masowanue brzuszka. podginanie nóżek i dużo dużo lezenie na brzuszku. kupujemy kosmetyki byle chemi było jak naj mniej co niektóre myją wacikami i woda bo inaczej to chemia a pakujecie w te dzieci leki przy każdym płaczu...
 
No to nie są kolki - bo byś nie uspokoiła. czasem coś się od tak zadzieje- musisz to przetrwac. A jak sie czujesz po cc?
Super! Już na nastepny dzien smigalam. Co 6 godzin dawali nam ketonal i patacetamol zeby bol sie nie rozchulal bo w tedy byloby kiepsko. Balam sie ze bede czuc ze mi tam grzebia czy cos w tym stylu a tu na prawdę nic. Moglam mormslnie siedzieć a u nas na,sali była dziewczyna po naturalnym porodzie i chyba gorzej sie czula jak ja. Ale mysle ze to sprawa indywidualna. Jak posalysvie najważniejszy byl ruch i to robilam
 
Super! Już na nastepny dzien smigalam. Co 6 godzin dawali nam ketonal i patacetamol zeby bol sie nie rozchulal bo w tedy byloby kiepsko. Balam sie ze bede czuc ze mi tam grzebia czy cos w tym stylu a tu na prawdę nic. Moglam mormslnie siedzieć a u nas na,sali była dziewczyna po naturalnym porodzie i chyba gorzej sie czula jak ja. Ale mysle ze to sprawa indywidualna. Jak posalysvie najważniejszy byl ruch i to robilam
Nie brałaś osobnej sali ? a Hubcia od razu mialas obok siebie czy został gdzie indziej? bo przez jakiś czas sie nie ruszalas to kto dzidzie podawał? maz byl ?
 
Nie brałaś osobnej sali ? a Hubcia od razu mialas obok siebie czy został gdzie indziej? bo przez jakiś czas sie nie ruszalas to kto dzidzie podawał? maz byl ?
U nas nie bylo takich sal. W pierwsza noc Hubcio byl na noworodkach, przywiezli mi go nastepnego dnia po 6 i juz byl ze mna caly czas i sama sobie musialam radzić. Najgorzej bylo z cewnikiem ale wieszalam go sobie na tym jego lozeczku i spoko:)
 
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
 

Załączniki

  • 201808301106541000.jpg
    201808301106541000.jpg
    714,4 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Ta ksiazke polecila mi polizna-najszczesliwsze niemowle w okolicy. Chodzi.wlasnie o.płacz maluszka.
A jeszcze jedno mam pytanko:)
Uzywacir jakichs wkładów do wanienek? Bo my kapiemy w dwójkę. Jeden trzyma, drugi myje. Maz sobie sam poradzi z kapiela ale ze mnie straszna lamaga i widziałam takie plastikowe wklady do wanienki i sir zastanawiam jak.sie spisuja
jaki słodziaczek :)
moja bratowa kupował taką gąbeczkę z wycięciem w kształcie główki, że główkę trzyma wyżej i było jej ok i kąpała czasem sama jak brat w delegacji
 
Do góry