reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny spidziewajace sie córeczki mam na sprzedaz ciuszki po Oliwii. Stan idealny. Jakby ktoras byla zainteresowana piszcie na priv. Z koleżankami z forum co do ceny byśmy sie dogadaly jakby któraś byla zainteresowana[emoji4][emoji16]
 
reklama
Dziewczyny dzięki za informację dot TSH - dziś na pewno lekarza zapytam.
Mam jeszcze pytanie dotyczące laktatora - ręczny czy elektryczny? Naczytałam się że ręcznym boli, trwa dłużej i jest mało wygodny, za to elektryczny wiadomo - droższy.
znalazłam taki: Link do: CANPOL LAKTATOR ELEKTRYCZNY Easy Start + AKCESORIA
A może macie swoich faworytów? Konkretnie jakiś polecacie? i co sądzicie o tym? :)
Ja się wstrzymuje z zakupem. nie wiem ile będzie mleka i jak długo będę karmić. bedzie potrzeba to kupię. szkoda mi wydac na elektryka a jak sie okaze ze nie będzie potrzebny to się w nos ugryze.
 
Dziewczyny a wasze dzieci tez tak na cyckach wisialy? Hubcio od 14.30 jest niespokojny i z tego gdzies 3,5 godziny siedzi na cycu

Oj, moj to by mogl wisiec na cyckach caly czas. Az poloznej pytalam na pierwszej wizycie czy mam sie tym martwic... Piers to nie tylko pokarm ale tez Twoj zapach (jedyny znajomy z czasow ciazy), bicie Twojego serca, itp. Jest goraco wiec Mały zaspokaja nie tylko glód ale i pragnienie, a dodatkowo zaspokaja potrzebe bliskosci.
 
Ja się wstrzymuje z zakupem. nie wiem ile będzie mleka i jak długo będę karmić. bedzie potrzeba to kupię. szkoda mi wydac na elektryka a jak sie okaze ze nie będzie potrzebny to się w nos ugryze.
Mi mąż kupił jak byłam w szpitalu. Karmię piersią cały czas córka ma 7 miesięcy i kilka razy użyłam tylko ale te kilka razy uratował mi życie
 
Nie spacery wyglądają tak samo. Troche w wózku reszta na rękach. Może jak będzie siedziała i spacerówka to będzie lepiej. Noś i całuj...ta czasem po takich kilku godzinach nie mam siły. Wiem nikt nie mówił że będzie łatwo.
A weź wrzuć do wózka moze kołderką czy kocyk zeby miękko bylo a może jakieś nosidełko zebys tak nie cierpiała przy noszeniu? zawsze to kręgosłup odciaza i rece:)
 
reklama
Oj, moj to by mogl wisiec na cyckach caly czas. Az poloznej pytalam na pierwszej wizycie czy mam sie tym martwic... Piers to nie tylko pokarm ale tez Twoj zapach (jedyny znajomy z czasow ciazy), bicie Twojego serca, itp. Jest goraco wiec Mały zaspokaja nie tylko glód ale i pragnienie, a dodatkowo zaspokaja potrzebe bliskosci.
Tylko ze on chyba wogole nie spal w tym czasie
 
Do góry