reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To moja kruszyna waży 3300. trzy tyg temu bylo 2500. nastepna wizyta 31.08. dostalam juz skierowanie na ktg i od poniedziałku dzwonie. pobrał wymaz na te bakterie wiec jutro muszę zanieść to zrobię i krew i mocz od razu. i zabronił głaskać brzuch:D
 
reklama
To moja kruszyna waży 3300. trzy tyg temu bylo 2500. nastepna wizyta 31.08. dostalam juz skierowanie na ktg i od poniedziałku dzwonie. pobrał wymaz na te bakterie wiec jutro muszę zanieść to zrobię i krew i mocz od razu. i zabronił głaskać brzuch:D

Szaleje! :p W takim tempie jak Twój szkrab rośnie to zapomnij o ubraniach 56 :-D nieźle, chłop po tatusiu heh :p ja mam wizytę we wtorek i to będzie mój 35+3 porównamy :p mówił Ci lekarz coś o cesarce albo wcześniejszym wywołaniu?
 
Do góry