reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale pęknięcie pozszywać to nie lada wyzwanie. Pierwszy raz słyszę że pęknięcie lepiej się goi.
Pęknięcie zazwyczaj przechodzi pomiędzy rozciągniętymi włóknami mięśniowymi a przy nacięciu przecina się się te włókna i nie dość, że krwawienie jest większe to gorzej się goi. Poza tym przy małym peknieciu nie szyję się go w ogóle. Również przy nacięciu jest wieksze ryzyko powiekszenia do np 3 czy 4 stopnia gdzie przy pęknięciu może się skończyć tylko na 2 stopniu.
 
Ale pęknięcie pozszywać to nie lada wyzwanie. Pierwszy raz słyszę że pęknięcie lepiej się goi.
Też słyszałam że lepiej się goi jak samo pęknie. ile w tym prawdy to nie wiem. Wiem ze można sobie nie życzyć nacinania (bo prawda jest taka że to stało się norma w naszych szpitalach ) św momencie kiedy lekarz uzna ze bez nacięcia sie nie obędzie to po poinformuowaniu pacjentki nacinaja. Moja siostrę nawet nikt nie ostrzegł. wszedł lekarz spojrzał i ciach. siostra zle wspomina nacięcie.
 
Od kilku dni mam ataki paniki. Pamiętasz może, w którym tygodniu urodziła? Waga dzieci, jakieś powikłania po cc? Niby rozsądnym człowiekiem jestem, a nie poznaję samej siebie.
Jejku nie wiem który to.byl tydzien ale dziewczynki duze-chyba 3200 i 3500. Poszukaj sobie jej postow. Cesarka byla troche z komplikacjami bo stracila dużo krwi ale ma się swietnie moim zdaniem:)
 
Moje mają już ponad 2400 i 2200, a terminowo jestem chyba blisko @shaggy.

OK. Poszukam postów, choć przyznam, że nie wiem jak :)
Juz znalazłam:) 3200 wazyla jedna a 3080 druga. Na dole napisze Ci jej nicka, najedz na to i wyświetli Ci sie takie okienko gdzie mozesz wejść m.in. w posty użytkownika. Z ts utrata krwi byli zwiazane to ze macica siw nie chciala obkurczyc

https://www.babyboom.pl/forum/search/10817008/
Tu masz link do postow:)
 
Juz znalazłam:) 3200 wazyla jedna a 3080 druga. Na dole napisze Ci jej nicka, najedz na to i wyświetli Ci sie takie okienko gdzie mozesz wejść m.in. w posty użytkownika. Z ts utrata krwi byli zwiazane to ze macica siw nie chciala obkurczyc

https://www.babyboom.pl/forum/search/10817008/
Tu masz link do postow:)

Dziękuję. Udało mi się znaleźć jej posty ;) Już doczytałam wagę urodzeniową, wzrost. Ciekawi mnie tylko jeszcze, ile przed terminem. Nas czeka cc, muszę tylko jeszcze załatwić papiery od lekarza. Termin porodu niby na 2 października, ale do tego czasu to chłopcy mogliby przekroczyć 4 kg. Za dwa tygodnie będę dopiero coś wiedziała. Kurcze. Chciałoby się znać termin porodu, czas pobytu w szpitalu i termin powrotu do domu. Zawsze dużo wymagam od życia :D
 
Dziękuję. Udało mi się znaleźć jej posty ;) Już doczytałam wagę urodzeniową, wzrost. Ciekawi mnie tylko jeszcze, ile przed terminem. Nas czeka cc, muszę tylko jeszcze załatwić papiery od lekarza. Termin porodu niby na 2 października, ale do tego czasu to chłopcy mogliby przekroczyć 4 kg. Za dwa tygodnie będę dopiero coś wiedziała. Kurcze. Chciałoby się znać termin porodu, czas pobytu w szpitalu i termin powrotu do domu. Zawsze dużo wymagam od życia :D
Mi sie wydaje ze to byl 38 tc ale walczaca mnie na pewno poprawi jesli sie myle
 
reklama
Dziękuję. Udało mi się znaleźć jej posty ;) Już doczytałam wagę urodzeniową, wzrost. Ciekawi mnie tylko jeszcze, ile przed terminem. Nas czeka cc, muszę tylko jeszcze załatwić papiery od lekarza. Termin porodu niby na 2 października, ale do tego czasu to chłopcy mogliby przekroczyć 4 kg. Za dwa tygodnie będę dopiero coś wiedziała. Kurcze. Chciałoby się znać termin porodu, czas pobytu w szpitalu i termin powrotu do domu. Zawsze dużo wymagam od życia :D
4kg bliznieta? To to jest mozliwe?
 
Do góry