reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To strasznie mało. Czy to wynika z faktu, że jest wcześniakiem? Zosia jest miesiąc starsza od Bianki a moja zjada zazwyczaj 120 ml. Czasami jeszcze dorabiam i potrafi zjeśc 180 ml. Teraz zastanawiam się czy to nie za dużo bo robi sie z niej pulpet.

Mój teraz nawet tych 100 ml nie wypija. Chyba mu ciepło, nie wiem. A rośnie te pięknie [emoji6]

Moja Lilka 180ml jadla jak miala 7 miesiecy. Gdzies do 3go miesiaca jadla max 90ml, ale jadla co 2h.

To my tak w dzień mamy, w nocy trochę dłużej spi.


No my wczoraj myśleliśmy że wstanid na mleko o 21:30 ale nic z tego spała w najlepsze jeszcze ją przebieraliśmy na śpiocha nawet oka nie otworzyła, a zjadła tylko 100 ml mleka. Ale nie będę przecież dziecka budzić :p

ZAZDRO !!!!
 
reklama
Do góry