reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@tamiza a co u Ciebie? Jak się czujesz? Już wiesz kogo nosisz w brzuszku? Pisałaś? Może przegapiłam [emoji6]
Dziękuję wszystko dobrze - miło że pytasz :)
Leci już 20 tc ;) do ostatniej wizyty miała być córeczka ale ostatnio Pan dr "znalazł " siusiaka :-D czekamy do następnego piątku na drugie prenatalne licząc że ostatecznie potwierdza nam płeć maluszka ;)
Pozdrawiamy ;-) ;)
 
reklama
Kobiety które już są chwilkę po porodzie.Czy cwiczycie biegi ,w domu ?mówili mi żeby odczekać 6 tygodni po porodzie a ja się zastanawiam czy to nie będzie za wczesnie
 
Ostatnia edycja:
A więc wczoraj spełnił się nasz sen. O godzinie 10.02 przywitaliśmy na świecie Alicję z wagą 3200 g i wzrostem 55 cm. Oraz chwilę później o 10.03 dołączyła siostra, Amelia z wagą 3080 g i wzrostem 59 cm. Dziewczyny sa idealne w każdym tego słowa znaczeniu. Rodzice zakochani po uszy :-*
Wczoraj poznaliśmy sens życia, świat zatrzymał się w miejscu i nic innego nie liczy się już tak jak do tej pory. Była gromada leż, dziś pewnie będzie kontynuacja.
Serdecznie gratuluje! Sliczne dziewczynki[emoji7][emoji7]
 
My na pewno nie bedziemy bankowac w ten tradycyjny, platny sposob. Jest jednak opcja bankowania do publicznego uzytku (cos w podobie do banku szpiku), gdzie potem moze skorzystac tez ktos inny. Ta opcja jest bezplatna, ale niestety nie kazdy szpital ma zestawy i pobiera ta krew i niestety malo osob wie tez o tej opcji. Nie wiem jeszcze czy na pewno z tego skorzystamy, bo podobno niektorzy pediatrzy sa troche sceptycznie nastawieni do pobierania tej krwi...
No coś tam mówili o tej publicznej opcji. A pediatry sceptyczni ponieważ? jakieś konkretne powody ? cos wiesz?
 
Dziękuję wszystko dobrze - miło że pytasz :)
Leci już 20 tc ;) do ostatniej wizyty miała być córeczka ale ostatnio Pan dr "znalazł " siusiaka :-D czekamy do następnego piątku na drugie prenatalne licząc że ostatecznie potwierdza nam płeć maluszka ;)
Pozdrawiamy ;-) ;)

O to widzę w ciągłej niepewności [emoji6] kurcze już 20 tydzień a pamietam jak betowalas. Czas szybko leci [emoji7]
 
Kobiety które już są chwilkę po porodzie.Czy cwiczycie biegi ,w domu ?mówili mi żeby odczekać 6 tygodni po porodzie a ja się zastanawiam czy to nie będzie za wczesnie

Ogólnie musisz odczekać czas połogu czyli 6 tygodni i iść na wizytę kontrolna. Jak będzie wszystko Ok to możesz biegać
 
A więc wczoraj spełnił się nasz sen. O godzinie 10.02 przywitaliśmy na świecie Alicję z wagą 3200 g i wzrostem 55 cm. Oraz chwilę później o 10.03 dołączyła siostra, Amelia z wagą 3080 g i wzrostem 59 cm. Dziewczyny sa idealne w każdym tego słowa znaczeniu. Rodzice zakochani po uszy :-*
Wczoraj poznaliśmy sens życia, świat zatrzymał się w miejscu i nic innego nie liczy się już tak jak do tej pory. Była gromada leż, dziś pewnie będzie kontynuacja.
Ahhhh wzruszyłam się :*
tak bardzo gratuluję i cieszę się Waszym szczęściem!!!
wywalczyłaś to szczęście :)
Dziewczyny po prostu szok jakie imponujące rozmiary!!!
Jak Ty się czujesz?
 
reklama
Do góry