reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czy bankowalyscie krew pepowinowa? jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona... co myślicie? koszty sa dosyc poważne...

My na pewno nie bedziemy bankowac w ten tradycyjny, platny sposob. Jest jednak opcja bankowania do publicznego uzytku (cos w podobie do banku szpiku), gdzie potem moze skorzystac tez ktos inny. Ta opcja jest bezplatna, ale niestety nie kazdy szpital ma zestawy i pobiera ta krew i niestety malo osob wie tez o tej opcji. Nie wiem jeszcze czy na pewno z tego skorzystamy, bo podobno niektorzy pediatrzy sa troche sceptycznie nastawieni do pobierania tej krwi...
 
Czy bankowalyscie krew pepowinowa? jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona... co myślicie? koszty sa dosyc poważne...
Pani na szkole rodzenia obiecywała niemal gruszki na wierzbie, ale po rozmowie z moją koleżanką rezydentką, i jej konsultacji z 3 pediatrami stwierdziłyśmy, że nie ma sensu.
 
reklama
Do góry