reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wlasnie ten zel mam, nie uczula jej ani nic, ale i tak zmieniam. Kupilam jak sie okazalo, ze boska Weleda w zimie wysusza jej strasznie skore. Po Johnsonie bylo duzo lepiej...
Tez mam weleda plyn do kapieli skora fajna byla po tym u amelki ale musialam odstawic na jakis czas i uzywac plynu od lekarza bo ma skaze bialkowa i uczulenie wyszlo jak skoncze plyn na recepte to wroce do weleda i ciekawe czy na dłuższą mete tez bedzie wysuszal.
 
reklama
U nas Weleda to najgorszy krem pod słoncem ..... dupke jak ogień miala po 1 smarowaniu .My uzywamy mustelli do kąpania i jest ok albo Arbone . No a Johnson nawet starego uczulił :shocked2:
Welede kupilam, bo niby super sklad ma i przez ponad pol roku byla spoko. Teraz wlasnie Mustelle mam. A do smarowania oliwke Hippa.
 
Welede kupilam, bo niby super sklad ma i przez ponad pol roku byla spoko. Teraz wlasnie Mustelle mam. A do smarowania oliwke Hippa.
Moja Marcelina ma przez skaze białkowa ponoć lekko atopowa skórę . I ciężko z kremami .
Ostatnio kupiłam chusteczki nawilzajace mustelli do skory atopowej ...
Po sniadaniu wycieram buzie za pol godziny czerwona ...
Po obiedzie wycieram czerwona ...
Mowie co jest nic nowego nie jadła :eek:
Na dzien 2 dałam samo jabłko - czerwona obiad marchewka czerwona ...
Mowie co jest ? Wizyte wziełam ale mnie olsniło może chusteczki :laugh2: i tak robiła jej sie czerwona buzia od chusteczek mustelli do skory atopowej ....
 
Moja Marcelina ma przez skaze białkowa ponoć lekko atopowa skórę . I ciężko z kremami .
Ostatnio kupiłam chusteczki nawilzajace mustelli do skory atopowej ...
Po sniadaniu wycieram buzie za pol godziny czerwona ...
Po obiedzie wycieram czerwona ...
Mowie co jest nic nowego nie jadła :eek:
Na dzien 2 dałam samo jabłko - czerwona obiad marchewka czerwona ...
Mowie co jest ? Wizyte wziełam ale mnie olsniło może chusteczki :laugh2: i tak robiła jej sie czerwona buzia od chusteczek mustelli do skory atopowej ....
Lila tak.ma po chusteczkach z Mercadony i po cold cream Mustelli wlasnie. Tez chwile mi zajelo dojscie do tego, ze to to.
Sprobuj chusteczki huggies z sama woda, u nas sa spoko.
 
@walczacaoszczescie jak tam? Co dziś taka cisza u Ciebie? [emoji8] [emoji6]
Bo trochę boli, skurcze znowu się piszą na ktg, ale po badaniu na dole wszystko niby ok. Szyjka nadal zamknięta także dobrze byłoby wytrzymać jeszcze chociaż weekend. Czytam Was i staram się być na bieżąco :-*
 
reklama
Bo trochę boli, skurcze znowu się piszą na ktg, ale po badaniu na dole wszystko niby ok. Szyjka nadal zamknięta także dobrze byłoby wytrzymać jeszcze chociaż weekend. Czytam Was i staram się być na bieżąco :-*
kochana Ty siedzisz jak na bombie która nie wiadomo kiedy wybuchnie:D
37 tydz jak na ciążę blizniaczą to piękny czas porodu, dziewczynki już są duże i silne:) zawsze marzyłam o dziewczynkach blizniaczkach.... spełniasz moje marzenia :D po Błażeju czas na dalszą produkcję :p
 
Do góry