reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
641E7C2B-E0A0-458C-A88E-BEE2B8821B0E.jpeg
Ja dzis nakupilam sobe herbatnikow i mam zamiar jesc po cc. Sasiadka mnie ostatnio pocieszyla ze jej nastepny dzien po cc pozwolili sie napic-masakra
Ja Sare urodzilam przez cc o 8.52 a ok 12-12.30 juz jadlam obiad i pilam sok. Nie rozumiem po co ta glodowka. Spakujvie dobie na serio cos do jedzenia :p
U nas tez ostatnio bole brzuszka, niby to nie kolki ale Mala czesto placze i sie spina az cala czerwona jest :/. Uwazam, ze podczas karmienia mozna jesc wszystko ale zastanawiam sie nad przyprawami. Dzisiaj bede jesc obiad tylko lekko posolony i zobaczymy czy cos pomoze na bolacy brzuszek.
Dziewczyny jaki termometr uzywacie i polecacie? Mam zwykly elektroniczny ale Sara sie za bardzo wierci przy pomiarze tempetratury i chce kupic bezdotykowy ale slyszalam, ze moga przeklamywac temperature.
 

Załączniki

  • 641E7C2B-E0A0-458C-A88E-BEE2B8821B0E.jpeg
    641E7C2B-E0A0-458C-A88E-BEE2B8821B0E.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 441
@hope322 ja zakladam ze jak mi w szpitalu jesc nie dadza to bede jadła cichaczem to co mi maz przywiezie. Co do termomentru to nam ratownik bardzo.polecal.douszny jako rodzic rocznego dziecka. Bardzo odradzal te elektroniczne ci.sie na czole mierzy. Ja wiec zakupilam taki douszny i zobaczymy
 
Dziewczyny, czy któraś miała glukoze w moczu? Do tej pory nic takiego mi nie wychodziło (a mam już 38/39tc), test obciążenia glukoza też wyszedl bez zarzutu więc cukrzycy nie mam. Wizytę mam we wtorek ale troche się martwię tym wynikiem.
 
A jak to jest z zasypka? stosuje jefen dzien krem a następny zasypka czy jak ?
Ja tylko uzywam mąki ziemniaczanej jak widze ze skora pod paszkami lub w pachwinach jest lekko klejaca mokra.
Ostatnio slyszalam o pudrze johnson ze kilka kobiet podala firme do sądu ze puder jest rakotworczy i wygraly sprawe a ludzie tym dzieci pudruja.
 
@hope322 ja zakladam ze jak mi w szpitalu jesc nie dadza to bede jadła cichaczem to co mi maz przywiezie. Co do termomentru to nam ratownik bardzo.polecal.douszny jako rodzic rocznego dziecka. Bardzo odradzal te elektroniczne ci.sie na czole mierzy. Ja wiec zakupilam taki douszny i zobaczymy
Pewno bardziej dokladny ale czytalam ze jak dziecko ma zapalenie ucha to nie zmierzysz
 
@hope322 ja zakladam ze jak mi w szpitalu jesc nie dadza to bede jadła cichaczem to co mi maz przywiezie. Co do termomentru to nam ratownik bardzo.polecal.douszny jako rodzic rocznego dziecka. Bardzo odradzal te elektroniczne ci.sie na czole mierzy. Ja wiec zakupilam taki douszny i zobaczymy
My jak bylismy w szpitalu bo amelka miala tem 38,5 to pytali jaki mamy termometr jak uslyszeli ze ten do ucha to kazali mierzyc termometrem pod paszkami bo za mala jest jeszcze na ten do ucha a miala wtedy 2m. Nie kupowalam nowego. Czlowiek glupieje bo wszedzie co innego gadaja.
 
reklama
Ja tylko uzywam mąki ziemniaczanej jak widze ze skora pod paszkami lub w pachwinach jest lekko klejaca mokra.
Ostatnio slyszalam o pudrze johnson ze kilka kobiet podala firme do sądu ze puder jest rakotworczy i wygraly sprawe a ludzie tym dzieci pudruja.
Tak tylko ze tam chodziło o to że to jest do stosowan8a zewnętrznego a one stosowały to jakoś środek do higieny intymnej z kontaktem wewnętrznym. stąd ten rak jajników. A co do pudru to wiem że ludzie używają na zaczerwienienia
 
Do góry