reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kochana Ty siedzisz jak na bombie która nie wiadomo kiedy wybuchnie:D
37 tydz jak na ciążę blizniaczą to piękny czas porodu, dziewczynki już są duże i silne:) zawsze marzyłam o dziewczynkach blizniaczkach.... spełniasz moje marzenia :D po Błażeju czas na dalszą produkcję :p
Dokładnie tak samo mówię:-) z tą bombą:-) jeszcze wszystko przed Wami :-) jak się czujesz??
Najgorsze jest to że ja myślałam ze jak już są skurcze to cis się rozkręca a tu dziwnie. We wtorek były, później cisza. Wczoraj były nawet bolesne, dziś póki co też cisza...
 
reklama
Dokładnie tak samo mówię:-) z tą bombą:-) jeszcze wszystko przed Wami :-) jak się czujesz??
Najgorsze jest to że ja myślałam ze jak już są skurcze to cis się rozkręca a tu dziwnie. We wtorek były, później cisza. Wczoraj były nawet bolesne, dziś póki co też cisza...
Oj mi zaczyna odbijać.... mały cały dzień potrafi siedzieć cicho dopiero pod wieczór kawaler się odzywa a js już świra dostaje dlaczego nic nie kopie :rolleyes2: jak nie zwariuje do końca ciąży to będzie sukces :p
u Ciebie to już kwestia kilku dni i będziesz tuliła księżniczki ❤ aprzy okazji pomimo cesarki poznasz smak boli porodowych:D
 
Oj mi zaczyna odbijać.... mały cały dzień potrafi siedzieć cicho dopiero pod wieczór kawaler się odzywa a js już świra dostaje dlaczego nic nie kopie :rolleyes2: jak nie zwariuje do końca ciąży to będzie sukces [emoji14]
u Ciebie to już kwestia kilku dni i będziesz tuliła księżniczki [emoji173] aprzy okazji pomimo cesarki poznasz smak boli porodowych:D
Oj ja w nocy teraz swoje często budzę jak ich długo nie czuje, więc wiem co czujesz. Zawsze budzę się o 4 i czekam aby się ruszyły jak nie to je budzę na siłę. Mąż mówi że bankowo będą się budzić o 4 o dadzą mi w kość za to co ja teraz im wyprawiam:p
 
Oj ja w nocy teraz swoje często budzę jak ich długo nie czuje, więc wiem co czujesz. Zawsze budzę się o 4 i czekam aby się ruszyły jak nie to je budzę na siłę. Mąż mówi że bankowo będą się budzić o 4 o dadzą mi w kość za to co ja teraz im wyprawiam:p
Mój Filip cala ciaze budził się około 3 w nocy i tak mu zostało na baaardzo długie 3 lata...więc się zastanów czy chcesz je napewno budzić :D podwójne szczęście =podwójne budzenie :p
 
Oj ja w nocy teraz swoje często budzę jak ich długo nie czuje, więc wiem co czujesz. Zawsze budzę się o 4 i czekam aby się ruszyły jak nie to je budzę na siłę. Mąż mówi że bankowo będą się budzić o 4 o dadzą mi w kość za to co ja teraz im wyprawiam:p
Daj im spac ! Ciotka !
 
Dziewczyny odbija mi.... czy ja mogę napić się melisy? Totalny brak cierpliwości do syna...i To męża który nawet jeszcze nie wrócił ...będzie dopiero w nocy a w poniedziałek znowu jedzie :(
 
reklama
Do góry