reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Te niemieckie krople to nic innego jak nasz esspumissan tylko z podwójną dawką leków i pozatym mają też w składzie coś na uspokojenie. A odnośnie karmienia to każdy mówi co innego. Moja znajoma rodziła w Niemczech i tam po porodzie przynieśli kapustę bo tam nie ma czegoś takiego jak dieta w trakcie karmienia. Każdy maluch jest inny i rzeczywiście niektórym wskazane jest delikatnirjsze mleko mamy więc wtedy jak najbardziej należy patrzeć co się spożywa.
Ja dostałam cieciezyce i kalamary w sosie :D
 
reklama
Oj tak dokładnie. A jak sobie zaplanujesz dziś jak pójdą spać w południe biorę się za okna to 10 min i wyspani [emoji28] wieczorem zamiast serialu STERTA prasowania [emoji85]
To prasowanie sie nie kończy. ..
Moja dzis pospała ....
Wróciłam z pracy obiad z zamrażalnika wyjełam dla wsztstkich hi poprasowałam milion rzeczy 2 pralki wstawiłam poszlam na basen z małą ...
Widze ze sezon na okna ja dzis umyłam pół i wstała .... a wieczorem zamiast serial to pranie dywanu mi sie trafiło ha ha ha .
Przelecialam forum teraz i czas spac bo o 5 do pracy trzeba wstać . Moze jutro dam radę znów pół okna .....
 
Mamo ...chce spac na poduszce ......
20180714_162440.jpg
 

Załączniki

  • 20180714_162440.jpg
    20180714_162440.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 459
reklama
Do góry