reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wczoraj byłam na KTG na lewym boku jak mnie dali to tętno dobijało na ruchach do 180 dali na prawy i wszystko było ok.Nie uspokoiło mnie w ogóle to ktg... Pytałam o wywołanie porodu, ale nie mogą mi nic podać, bo niestety skurczy jakichkolwiek brak :( Mam cierpliwie czekać. Rozwarcie na 1 palec...Szału nie ma.. :(
A tlumaczyli czemu moze byc takie tetno wysokie? Przygniatalas Malenka i sie denerwowala? Moja za to sie uspokoila i teraz zdecydowanie zadziej sie rusza. Bardziej sie wypina i rozciaga. Troche mnie to niepokoi ale czytalam, ze pod koniec ciazy dziecko ma mniej miejsca i tak moze byc. Do piatku juz niedaleko, z jednej strony nie moge sie juz doczekac ale jestem tez coraz bardziej przerazona, ze nie dam sobie rady sama z karmieniem, przewijaniem. Jak ja takie malenstwo wezme na rece..
 
A tlumaczyli czemu moze byc takie tetno wysokie? Przygniatalas Malenka i sie denerwowala? Moja za to sie uspokoila i teraz zdecydowanie zadziej sie rusza. Bardziej sie wypina i rozciaga. Troche mnie to niepokoi ale czytalam, ze pod koniec ciazy dziecko ma mniej miejsca i tak moze byc. Do piatku juz niedaleko, z jednej strony nie moge sie juz doczekac ale jestem tez coraz bardziej przerazona, ze nie dam sobie rady sama z karmieniem, przewijaniem. Jak ja takie malenstwo wezme na rece..
Tak powiedzieli że ja mogłam za bardzo się denerwować i mała to czuła...Nie uspokoiło mnie takie tłumaczenie.Boziu już się modle by mnie coś wzięło i bym już urodziła.szoruje dziś płytki w domu.Moja myszka rusza się cały czas nawet bym powiedziała że rzadko kiedy taka aktywna jest..Więc to mnie troszkę uspokaja..Ja bym poszła na wywołanie ale jak skurczy nie mam to nikt mi nic nie da.Ale Twoje obawy też rozumie bo sama boje się momentu kiedy wezmę małą na ręce taką maleńką bezbronną i czy sobie poradzę z karmieniem ze wszystkim ..
 
ja to się nie znam zbytnio, dopiero bede zaczynala rozszerzanie diety na dniach, ale moze kasze na noc Jej dawaj? A moze to chwilowe? Ile czasu tak sie dzieje?
Prawie miesiąc, jestem już wykończona :/ jak mówiłam o tym pediatrze to powiedziała że takie dziecko i tyle :/ mała jest zdrowa, wyniki wszystkie ma bardzo dobre... dam jej dzisiaj tak jak piszesz kaszke na noc, może będzie ja to dłużej trzymać
 
Mi sie wydaje, ze to nie kwestia jedzenia, bo gdyby tak bylo to by zjadla z piersi i szla spac. O ktorej ja kladziesz na noc spac? I do ktorej potem rano spi?
Mysle, ze trzeba sprobowac zmienic rytm dnia, bo cos ewidentnie jest nie tak.
Kapiemy ja codziennie o 19, później do cyca przeważnie wieczorem tak zasypia i kładę ja do łóżeczka. Było tak, że spala do 3, 4 zjadła i tak 7 czasami 8 się budziła, teraz to nawet o 5 potrafi się obudzić i koniec.
 
Kapiemy ja codziennie o 19, później do cyca przeważnie wieczorem tak zasypia i kładę ja do łóżeczka. Było tak, że spala do 3, 4 zjadła i tak 7 czasami 8 się budziła, teraz to nawet o 5 potrafi się obudzić i koniec.
To moze sprobuj ja ciut pozniej klasc spac? Teraz jedt lato, dzien dluzszy, cieplej to moze jej sie poprzestawialo cos.
 
Tak więc skurcze są po powrocie coraz bardziej bolesniejsze.Nie zostawili mnie ale szyjka jest króciutka i chyba się rozkrecaja skurcze.Kazali wrócić jak będą bolesne regularne jak nie poniedzialek ktg.
 
To moze sprobuj ja ciut pozniej klasc spac? Teraz jedt lato, dzien dluzszy, cieplej to moze jej sie poprzestawialo cos.
Tylko ona już jest tak przyzwyczajona, że wybija godzina 19 to zaczyna strasznie marudzić.. spróbujemy, dam jej też wieczorem kaszke może to ja będzie dłużej trzymać niż moje mleko. Kupiłam też mm ale nie chce mi pić z butli
 
reklama
Do góry