reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny co ile karmicie dzieciaczki? Dzisiaj miałam lekki kryzys w nocy i podałam Małej butelkę. Chociaż nie wypiła wszystkiego to spała od 5 rano do 8. Byłam w szoku. Ale zastanawiam sie czy to nie za długo? Do tego ciężko było jej złapać sutek i muszę stosować kapturki. Na początku ssała tylko lewą pierś a od czasu kapturków je tylko z prawej. Lewa boli mnie strasznie, boję się, żeby jakieś zapalenie sie nie przyplątało. Laktatorem próbuję ściągnąć ale nic nie idzie. Macie jakies złote rady na to?
 
Dziewczyny co ile karmicie dzieciaczki? Dzisiaj miałam lekki kryzys w nocy i podałam Małej butelkę. Chociaż nie wypiła wszystkiego to spała od 5 rano do 8. Byłam w szoku. Ale zastanawiam sie czy to nie za długo? Do tego ciężko było jej złapać sutek i muszę stosować kapturki. Na początku ssała tylko lewą pierś a od czasu kapturków je tylko z prawej. Lewa boli mnie strasznie, boję się, żeby jakieś zapalenie sie nie przyplątało. Laktatorem próbuję ściągnąć ale nic nie idzie. Macie jakies złote rady na to?
Na szkole rodzenia mowilu zeby opróżniania ac cala piers. Mozesz podotykac czy nie masz gdzies zgrubienia, jeśli tak to bedzie to zatkany kanalik i sprobuj go delikatnie roznasowac. Sprobuj mala przylozyc do karmienia spod pachy
 
reklama
Do góry