reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kobity a kiedy robilyscie wymaz na paciorkowca? Bo dzis mi gin mowi ze miedzy 36 a 37 tc sue robi choc przy cc to badanie chyba nie jest tak.istotne
 
reklama
Dziewczyny czy kupowalyscie prześcieradło do gondoli? jeśli tak to ile sztuk? a taka wkładkę z minky do gondoli i nosidełka tez? ja ma termin na koniec wrzesnia i się zastanawiam bo to cieplej zawsze :) co myślicie? dzis nabyłam wózek coto baby aprilia 3w 1 czarno brązowy z bialym spodem i na białej ramie i jestem zakochana ❤❤❤❤ zobaczymy jak sie sprawdzi
 
Oj ja też mam szafę pampersów bo kupiłam na próbę z każdej firmy :)
Moja kluseczka maleńka ma się dobrze,szyjka się mocno skróciła lekarz mówi ze wcale się nie zdziwi jak w przyszłym tygodniu zacznie mnie już brać ;):)
Oj nie mogę się doczekać :):)
Ja w sumie tez mam kazde dostepne na „moim” rynku, no prawie, bo nie mam typowych pampersow :)
Piszesz kluseczka to chyba waga jest juz spora :)
Ja probuje zasnac ale Sara tak sie gimnastykuje, ze az mnie zatyka :)
 
Dziewczyny czy kupowalyscie prześcieradło do gondoli? jeśli tak to ile sztuk? a taka wkładkę z minky do gondoli i nosidełka tez? ja ma termin na koniec wrzesnia i się zastanawiam bo to cieplej zawsze :) co myślicie? dzis nabyłam wózek coto baby aprilia 3w 1 czarno brązowy z bialym spodem i na białej ramie i jestem zakochana ❤❤❤❤ zobaczymy jak sie sprawdzi
Ja bede uzywac tych samych co do kolyski, mam 5szt puki co :)
Dawaj fotke wozka, ja tez chce oko nacieszyc :p
 
@nieagatka @Oczekiwanie2017 Bardzo Wam dziewczyny dziękuję:) a czy może polecacie jakieś konkretne firmy? Ja np. czytałam różne opinie o podkładach bella mama... że są tanie i niby ok ale z tendencją do przeciekania.... a coś na prawdę godnego uwagi? I na co zwracać uwagę?
Ja moge polecic firme hartman. Wszystkonz niej kupowalam na allegro i super jakosc
My tez ich uzywamy na wyjscia a w sumie to jak wychodzimy to ja czesciej z nich korzystam bo po kazdym sklepie do ktorego wejde myje rece jak jestem z mala

W domu tylko woda i waciki.
Kurde chrzesnica meza strasznie cierpiala bodajze przezv2 tygodnie jak jej mama byla jeszcze w szpitalu i przyszla polozna do domu na wizyte do dziecka, dziecko bylo glodne a ta na upartego dala jej butelke wody. Na prawde byla masakra po tym
Ja wody nie daje i bym na pewno takiemu maluchowi nie dawala. Jak zacznie jesc inne rzeczy to wtedy tak
U mnie też 0 musiałam wywijac bo były za duże hihi a Teraz lada moment przechodzimy na 3 :)
My juz przeszlysmy. Jeszcze mam ostatnie sztuki 2 ale spi juz w 3 i jutro mysle 2 skonczymy. Jakby nie to ze te 2 juz mialam to z tydzien temu bym przeszla.
 
reklama
Do góry