reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja kupiłam 300 szt . I uzyłam po 2 miesiacach od narodzin Marceliny :laugh2:
Musiał maż leciec po zerowki i były za duze ....
Ja kupiłam tylr na start jak.zamawialam.cos w aptece. Moj maz bedzie ok 1.5miesiaca w domu z nami tak ze jak bedzie ostro kupy walil to bedzie jezdzil:) jeszcze tylko musze.zbadac rynek gdzie najtańsze:)
 
reklama
Śmiało podawaj trochę wody przed mm, niech choć parę ml wypiję. My też podajemy.
Kurde chrzesnica meza strasznie cierpiala bodajze przezv2 tygodnie jak jej mama byla jeszcze w szpitalu i przyszla polozna do domu na wizyte do dziecka, dziecko bylo glodne a ta na upartego dala jej butelke wody. Na prawde byla masakra po tym
 
Ja kupiłam tylr na start jak.zamawialam.cos w aptece. Moj maz bedzie ok 1.5miesiaca w domu z nami tak ze jak bedzie ostro kupy walil to bedzie jezdzil:) jeszcze tylko musze.zbadac rynek gdzie najtańsze:)
Ja tez na start hi hi hi .
Kupowalam w promocjach jak byly 3 za 2 :)
Mam wrazenie ze pieluchy z domu to mi ktos wynosi ......
 
Mi znajome mamusie zawsze mówiły żebym chusteczek też używała bo wiadomo wygoda.A jak się skóra dzidzi przyzwyczai tylko do wody to potem chusteczki moga podrazniac nawet te delikatne.Na wyjścia chusteczki w domu wacikimi woda tak będę używać
Jak tak mowisz to ja chyba tez bede tak robic. U znajomych czy rodziny to wiadomo, ze o wode mozna poprosic ale na spacerze, zakupach czy innych podobnych miejscach raczej moze byc trudniej o wode, z termosem raczej chodzic nie bede :p
 
Jak tak mowisz to ja chyba tez bede tak robic. U znajomych czy rodziny to wiadomo, ze o wode mozna poprosic ale na spacerze, zakupach czy innych podobnych miejscach raczej moze byc trudniej o wode, z termosem raczej chodzic nie bede :p
Ja kupilam chusteczki na wyjscia a w domu planuje myc tylko przegotowana woda. Musze kupic termos na wode zeby caly czas byla ciepła
 
reklama
Strasznie szybko ten czas leci, az za szybko jak dla mnie. Zaczynam sie bac :p W ogole to mam manie kupowania. Co jestem gdzies w sklepie to musze cokolwiek kupic dla malej. Pieluch mam juz jakies 11 paczek :p podobnie z gabeczkami i duzymi wacikami do mycia pupki, bo ja mokrych chusteczek nie bede uzywac. Tez macie takie parcie na kupowanie? M do mnie mowi, zebym wyluzowala, bo potem w sklepie tez bedzie :p
Ja mam cc, wiec wychodzi na to, ze ja wczesniej urodze od Ciebie, no chyba ze Lenka sie pospieszy ;)
Oj ja też mam szafę pampersów bo kupiłam na próbę z każdej firmy :)
Moja kluseczka maleńka ma się dobrze,szyjka się mocno skróciła lekarz mówi ze wcale się nie zdziwi jak w przyszłym tygodniu zacznie mnie już brać ;):)
Oj nie mogę się doczekać :):)
 
Do góry