reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja na zaś kupiłam tylko pampers premium care jedynki x3 i dwójki "zapas na miesiąc" na necie i faktycznie na tyle wystarczyło. A później już na bieżąco. Zwłaszcza, że mój Dady toleruje i po 2 miesiącu na nich glownie jedziemy.

Co do mokrych chusteczek kupuje water wipes i z babydream te pomarańczowe. One też mają spoko skład. Zależy co w promocji dorwę. Używam ich jedynie na wyjście do przychodni, bo tam zawsze wymiana Pampa, na spacerach i w nocy, bo nie chce mi się latać (moczę zawsze w ciepłej wodzie).
Slyszalam o tych chusteczkach ale niestety w DK ich nie ma. Poprosze rodzine o wyslanie kilku paczek :)
 
reklama
CEEEEC53-A82C-4515-9C05-0152CDD42ABF.jpeg
No właśnie też mam takie wrażenie:-) pamiętam Twoją betę i strach przed odatawianiem leków a zaraz będziemy tulić maluszki :-D
To fakt, mialam mega stresa :p A u Ciebie pamietam jak mowilas, ze masz slabe mrozaczki ;)
Ja juz odliczam dni, 14 mi zostalo :)
 

Załączniki

  • CEEEEC53-A82C-4515-9C05-0152CDD42ABF.jpeg
    CEEEEC53-A82C-4515-9C05-0152CDD42ABF.jpeg
    663,1 KB · Wyświetleń: 442
Mokre chusteczki zawsze nam, bo czyszcze tylek mojej suczki po spacerze :p Ale masz racje, jakies bez chemi musze Malej kupic.
Mi znajome mamusie zawsze mówiły żebym chusteczek też używała bo wiadomo wygoda.A jak się skóra dzidzi przyzwyczai tylko do wody to potem chusteczki moga podrazniac nawet te delikatne.Na wyjścia chusteczki w domu wacikimi woda tak będę używać
 
reklama
A podajesz wodę czy tylko mm? Bo teraz głównie mm daje plus odciągnięte moje, ale teraz takie upały... i babcie mówią,ze powinnam podawać wodę [emoji848]






Gratulacje kochana [emoji8]
Poród ciężka sprawa, ale po BardO ciężkim tygodniu wszystko wraca do normy. Dziś mi mija 2 tyg i czuje sie świetnie tylko niewyspana [emoji12]
Śmiało podawaj trochę wody przed mm, niech choć parę ml wypiję. My też podajemy.
 
Do góry