reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale wydaje mi sie ze jak rozcienczysz w większej ilości to czas wchłaniania tego płynu bedzie dłuższy wiec po godzinie wchłonie sie płyn i mniejsza ilość cukru. Sądzę że dłużej sie wchłania jak wypijesz 1 litr niz 0.5 litra. np po godz wchłonie sie 0.2 płynu i proporcjonalnie do tego ilość rozpuszczonej w niej glukozy. gdyby to nie miało znaczenia to nie byłoby w zleceniach 250 ml.tu ważny jest czas wchłaniania.

Ale jeżeli wypije się od razu, to wchłanianie też jest od razu. Myślę że jakby to było aż tak bardzo, bardzo istotne (co do ml) to by w tylu labach nie robili takich błędów. No i u mnie wyszło zupełnie odwrotnie, niż wynikałoby z Twojej teorii.
Ważne, że wszystko w normie:)
 
Hm... Tak piszecie o tym gdzie Bejbiki mają sobie siedzieć w swoich fotelikach i tak myślę bo my mieliśmy samochód sprowadza z Anglii i tylko go przerejestrowalismy A kierownicę mamy po prawej stronie :laugh2: i tak teraz myślę czy też stosować " za pasażerem" ? :D

@Pixie_Dixie gratulacje !! Cudowny Misio ❤
 
Witam przyszłe mamusie. Czy mogę dołączyć do waszego grona? Jestem po in vitro i wczoraj słyszałam serduszko mojego maleństwa. Jest to ok 8 tc. Mam pytanie: pierwszą wizytę u lekarza prowadzącego będę miała 25.06 będzie to ok 10tc, czy to nie za późno?
Witam serdecznie i gratuluję osiągniętego celu [emoji7] [emoji480]
 
reklama
I to dla mnie tez niemały szok, ale mój lekarz przyszedł i mówi,ze zastanawiają sie nad cc bo duzy( w usg wyszło 4300) i sie przekręcił poprzecznie czy skośnie? I pewnie gdyby nie Ivf to byśmy rodzili SN ale tu nikt nie chciał ryzykować . No i poszło szybko ledwo mąż zdążył przyjechać [emoji6]
Super że poszło gładko. Grunt że wszyscy cali i zdrowi [emoji4]
 
Do góry