reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja juz miałam kilka razy cewnik czasem zrobienie 1 siku to gorsze niż cala operacjia ....
a mnie zalozenie nic nie bolało, wyjecie tez nic. przy wyjmowaniu zaparłam się ostro bo nasluchalam się i naczytałam ze boli az pielegniarka zaczela się smiac ze mnie, przy zakładaniu chciałam najpierw skorzystać z wc, ale mi nie pozwolily bo powiedziały ze wtedy będzie bolec i najlepiej jak pęcherz pelny, może dlatego zle nie wspominam, albo po prostu polozn która mi zakladala znala się na rzeczy
 
Witajcie Kobietki :) mam do Was pytanie o szumisia. Kojarzę, że temat już się przewijał, ale nie mogę się doszukać.. do rzeczy: Jedna dziewczyna chce sprzedać szumisia ale jakby samą głowę za 45 zł (cenę widziałam na kartoniku - 89 zł) Szumiś nie używany bo od rodziny ta dziewczyna dostała większego - ten leżał w kartonie - był włączony w celu sprawdzenia czy działa.Kupiony został na święta więc domyślam się że ma pół roku.. ale Dziewczyny pytanie czy warto kupić? Czy cena w porządku? Czy jest w ogóle sens kupować, korzystacie? Sprawdza się? Poratujcie! ;)
Szczerze Ci powiem ze u mnie najlepoej sie sprawdza hipopotam (summer slumber) i wczesniej kupilam je trojce dzieci i byly zachwycone wiec mojej tez i puszczam jej gwiazdki na sufit i sa mega! Mala sie patrzy i zasypia. A jak chcesz dzwieki szumisia to zainstaluj sobie apke za darmo i masz wszystkie dzwieki itd. Js mojego poprzedniego smartfona uzywam do youtube bo puszczam kolysanki i spiewam z nimi malej no i misia szumisia tam zainstalowalam wiec mala na swoj telefon[emoji23] nawet jej maila zalozylam i te fajniejsze zdjecia bede na niego wysylac bo roznie jest z komputerani a z maila nie znikna[emoji4]
I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
Tak kupilam uzywany za 5 euro. Jezeli moge cis doradzic to ja mialam ten po bokach zapinany i uwazam ze jest praktyczniejszy jezeli chodzicie w sukienkach i tunikach niz ten zapinany pomiedzy nogami
Ja chcialam to kupic ale sie posepilam. Jak jade autem to biorę jaska i wkładam go miedzy brzuch i pas i jak dla mnie to jest super rozwiazanie
Misis az mnie zmrozilo jak to przeczytalam! Kochana nie ryzykuj bo jak bedziesz odpukac miala mala stluczke to wole nie myslec co w takiej kombinacji mogloby sie stac... tu nie chodzi o wygode ale o bezpieczenstwo i zycie
 
I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
Używałam. Na pewno wpływa na bezpieczeństwo a i wygodniej dla mamy [emoji847]
 
Widziałam jakiś czas temu w jednym sklepie, ale kosztowały ok 200 zl więc odpuściłam bo w sumie bardzo dużo nie jeżdżę. Ale teraz rozważamy wypad nad może (600km), do tego brzuch coraz większy i znów zaczęłam się nad nimi zastanawiać. Dzięki za rady. Poszukam jeszcze gdzieś taniej i chyba kupię:)
Jak mało jeździsz to myślę że warto wypożyczyć jak było wspomniane wyżej. Ja właśnie tak robilam [emoji41]
 
reklama
Po wczorajszej wizycie mamy całe 317gram Kajtka i wszystko jest wzorowo. Po za tym, że dostałam burę za niejedzenie kolacji ;) (nigdy nie jadłam, bo obiad jedliśmy na tyle późno, że już się nie chciało, a teraz obiad wcześniej ale najczęściej jestem zbyt najedzona a nie jem dużo) ;) i dodatkowe żelazo ;)
 
Do góry