reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
Tak mialam, tak jest duzo wygodniej i przede wszystkim tak - chodzi o bezpieczenstwo, bo pas nie ma mozliwosci ucisniecia brzucha.
 
reklama
I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
Ja mam i cały czas używam. Tutaj nie chodzi o Twoją wygodę a o bezpieczeństwo dziecka.
 
I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
Ja chcialam to kupic ale sie posepilam. Jak jade autem to biorę jaska i wkładam go miedzy brzuch i pas i jak dla mnie to jest super rozwiazanie
 
reklama
A one są uniwersalne czy na coś trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
Są uniwersalne. Wiem, że w Askocie jest możliwośc wypożyczenia takiego adaptera. Ale nawet jakbyś chciała kupić to koszt nie jest jakos super wygórowany. Dla mnie to jest super sprawa, ale bardziej sprawdza się jak już brzuszek jest trochę większy. Bez tego bałabym sie jeździć. @misis188 nie wpadłabym na pomysł z jaśkiem bo jak dla mnie to jeszcze bardziej narażasz siebie i dziecko. Bo tutaj chodzi o to, żeby pas był pod brzuchem a nie na nim.
 
Do góry