reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Są uniwersalne. Wiem, że w Askocie jest możliwośc wypożyczenia takiego adaptera. Ale nawet jakbyś chciała kupić to koszt nie jest jakos super wygórowany. Dla mnie to jest super sprawa, ale bardziej sprawdza się jak już brzuszek jest trochę większy. Bez tego bałabym sie jeździć. @misis188 nie wpadłabym na pomysł z jaśkiem bo jak dla mnie to jeszcze bardziej narażasz siebie i dziecko. Bo tutaj chodzi o to, żeby pas był pod brzuchem a nie na nim.

Widziałam jakiś czas temu w jednym sklepie, ale kosztowały ok 200 zl więc odpuściłam bo w sumie bardzo dużo nie jeżdżę. Ale teraz rozważamy wypad nad może (600km), do tego brzuch coraz większy i znów zaczęłam się nad nimi zastanawiać. Dzięki za rady. Poszukam jeszcze gdzieś taniej i chyba kupię:)
 
reklama
Widziałam jakiś czas temu w jednym sklepie, ale kosztowały ok 200 zl więc odpuściłam bo w sumie bardzo dużo nie jeżdżę. Ale teraz rozważamy wypad nad może (600km), do tego brzuch coraz większy i znów zaczęłam się nad nimi zastanawiać. Dzięki za rady. Poszukam jeszcze gdzieś taniej i chyba kupię:)
Ja na amazonie kupowalam za jakies 30e. Rzuc okiem na olx, moze sa uzywane.
 
Widziałam jakiś czas temu w jednym sklepie, ale kosztowały ok 200 zl więc odpuściłam bo w sumie bardzo dużo nie jeżdżę. Ale teraz rozważamy wypad nad może (600km), do tego brzuch coraz większy i znów zaczęłam się nad nimi zastanawiać. Dzięki za rady. Poszukam jeszcze gdzieś taniej i chyba kupię:)
Ja kiedys widziałam uzywane na olx bodajze za 80zl
 
Widziałam jakiś czas temu w jednym sklepie, ale kosztowały ok 200 zl więc odpuściłam bo w sumie bardzo dużo nie jeżdżę. Ale teraz rozważamy wypad nad może (600km), do tego brzuch coraz większy i znów zaczęłam się nad nimi zastanawiać. Dzięki za rady. Poszukam jeszcze gdzieś taniej i chyba kupię:)
Zerknij też na allegro lub właśnie na olx. Nawet za nie całe 100 zł można znaleźć.
 
Hej . Lezalam z ziewczyna w szpitalu ktora byla w 25 tc. Miala jakies dwa tyg. Wczesniej swiad rak i nog tak jak opisujesz . Potem cale cialo. Polozna ja skierowala jak najszybciej do szpitala bo zaczela wymiotowac. Lekarze do czasu jak otrzymali wyniki badan nie bardzo wierzyli w choleataze ale po wynikach badan przeniesli ja z chleataza do szputala specjalistycznego w w warszawie. Tez mowili ze dopiero ok 30 tc ciazy chyba ze pochodzi z jakiefos plemienia to tak . Noi sie okazala cholestaza. Isg przew zolcowowych ( skier. Na usg brzucha jezeli nie mialas ) noestety.to jest jeden z wczesnych objawow. A skad wiadomo ze choelstaza wykluczona ? Na podstawie czego ?
Wiadomo że to nie Cholestaza bo zrobiłam wszystkie możliwe badania w tym kierunku .

Byłam dziś u lekarza .. Nie bardzo wie od czego to może być ale dostałam tabletki CLEMASTINUM jak do piątku nie przejdzie mam iść do dermatologa.
 
Wiadomo że to nie Cholestaza bo zrobiłam wszystkie możliwe badania w tym kierunku .

Byłam dziś u lekarza .. Nie bardzo wie od czego to może być ale dostałam tabletki CLEMASTINUM jak do piątku nie przejdzie mam iść do dermatologa.
No to w takim razie moze zbieg tylko objawow bo poznoej doczutalam ze robilas badania krwi. Ew. Pilnowac trzeba tych badan plus usg brzucha. Ja nie mialam zadnych np w badaniach zakazenia ukl moczowego a okazalo sie ze mam 3 kamoenie w prawej nerce ktore daly bol i skurcze macicy
 
Witajcie Kobietki :) mam do Was pytanie o szumisia. Kojarzę, że temat już się przewijał, ale nie mogę się doszukać.. do rzeczy: Jedna dziewczyna chce sprzedać szumisia ale jakby samą głowę za 45 zł (cenę widziałam na kartoniku - 89 zł) Szumiś nie używany bo od rodziny ta dziewczyna dostała większego - ten leżał w kartonie - był włączony w celu sprawdzenia czy działa.Kupiony został na święta więc domyślam się że ma pół roku.. ale Dziewczyny pytanie czy warto kupić? Czy cena w porządku? Czy jest w ogóle sens kupować, korzystacie? Sprawdza się? Poratujcie! ;)
Ja dostałam w prezencie i raz był włączony . Małej nie pasuje. Więc dla mnie zakup bez sensu ale są dzieci które lubią
 
reklama
Do góry