reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jaki materacyk do łużeczka? Te co są w zestawach wystarczą? Czy lepiej kupić osobno stelaż i osobno materac? No i jaki powinien być materac:z wkładem kokosowym, z gąbki, miekki, twardy?
 
reklama
Witajcie Kobietki :) mam do Was pytanie o szumisia. Kojarzę, że temat już się przewijał, ale nie mogę się doszukać.. do rzeczy: Jedna dziewczyna chce sprzedać szumisia ale jakby samą głowę za 45 zł (cenę widziałam na kartoniku - 89 zł) Szumiś nie używany bo od rodziny ta dziewczyna dostała większego - ten leżał w kartonie - był włączony w celu sprawdzenia czy działa.Kupiony został na święta więc domyślam się że ma pół roku.. ale Dziewczyny pytanie czy warto kupić? Czy cena w porządku? Czy jest w ogóle sens kupować, korzystacie? Sprawdza się? Poratujcie! ;)
U mnie przez pierwsze 4mies byl ignorowany, ale potem sprawdzil sie super. Do tej pory uzywamy.
 
Witajcie Kobietki :) mam do Was pytanie o szumisia. Kojarzę, że temat już się przewijał, ale nie mogę się doszukać.. do rzeczy: Jedna dziewczyna chce sprzedać szumisia ale jakby samą głowę za 45 zł (cenę widziałam na kartoniku - 89 zł) Szumiś nie używany bo od rodziny ta dziewczyna dostała większego - ten leżał w kartonie - był włączony w celu sprawdzenia czy działa.Kupiony został na święta więc domyślam się że ma pół roku.. ale Dziewczyny pytanie czy warto kupić? Czy cena w porządku? Czy jest w ogóle sens kupować, korzystacie? Sprawdza się? Poratujcie! ;)
My dostaliśmy w prezencie i używamy jakoś od momentu jak corcia skończyła jeden miesiąc [emoji4]
 
Dziewczyny a jaki materacyk do łużeczka? Te co są w zestawach wystarczą? Czy lepiej kupić osobno stelaż i osobno materac? No i jaki powinien być materac:z wkładem kokosowym, z gąbki, miekki, twardy?
Stelaz masz w lozeczku. Dla dziecka lepszy twardszy z tym ze dziecko tez duzo nie wazy. Nie kupuj materaca z gryka-niestety bardzo czesti sa pianka, gryka, kokos i.one zazwyczaj sa razen z lizeczkiem jak chcesz kupic zestaw
 
Stelaz masz w lozeczku. Dla dziecka lepszy twardszy z tym ze dziecko tez duzo nie wazy. Nie kupuj materaca z gryka-niestety bardzo czesti sa pianka, gryka, kokos i.one zazwyczaj sa razen z lizeczkiem jak chcesz kupic zestaw

Właśnie widziałam w zestawie z kokosem i półtwardą pianką poliuretanową i się zastanawiam, czy taki może być.
Ja tak ostatnio się lenię (nie wiem kto wymyślił, że 2 trymestr to super energia:oo2:), a mam raptem parę ciuszków. Zmobilizowałyście mnie do zakupów:biggrin2:
 
reklama
I mam jeszcze pytanie. Czy kupowałyście adaptery do pasów samochodowych żeby brzuszka nie uciskały? Czy to faktycznie wpływa na bezpieczeństwo w czasie bum, czy tylko o wygodę chodzi?
 
Do góry