reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

ciężaróweczki po in vitro

gotadora twój brzuszek w tych koronkach wygląda jak pisanka :-D śliczny!!!!
madzialenak kupię sobie te tabletki!a bierzesz je bez przerwy? ja nawet nie mam objawów, tylko widzę po wydzielinie....:zawstydzona/y: Zostały mi 3 globulki tego Pimafucinu, a to można w ciąży, więc moze ta 3 dniowa kuracja pomoże, a 7-go poproszę o jakieś badania.Na razie mam zleconą morfologię i mocz.A z czego co te drożdżaki wyszły?w cytologii?czy posiewie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martka biorę te tabletki od 3 tygodni i mam brać codziennie do końca ciąży, może pomogą aby znów infekcja nie wróciła. Drożdżaki od razu były rozpoznane po wydzielinie i zapachu drożdży :angry:
 
Ostatnia edycja:
Martka współczuję objawów, u mnie na szczęście w środku spokój, ale na cytologii mi wyszło że dużo mam komórek zapalnych, lekarz powiedział że wynik dobry i mam się na zapas nie martwić. Niestety i przed ciążą ciągle wychodził mi w cytologii stan zapalny.
 
madzialenak...hahahaha...ja tak samo mam co robic. wizyty już opisane...ale jeszcze dużo smiesznych rzeczy chciałam opisac synkowi, żeby potem smiechu było przy czytaniu:-p zamierzasz dac potem synkowi ten dziennik? ja mysle, żeby trzymać go do 18stki:-D

dorex...opowiadaj jak się czujesz kochana... jak to wszystko wygląda po porodzie SN?

Sony...mnie przed ciaza wychodzila zawsze II, III na cyto a teraz w ciąży mam I:rofl2: przynajmniej jednym nie musze się przejmować... a mialas robiony posiew już?
 
miliaa czuję się dobrze chociaż miałam w szpitalu przeboje. Nie urodziłam całego łożyska i mnie czyścili. Potem spadła mi hemoglobina do 6,9 i musiałam mieć transfuzję krwi. Teraz już jest ok biorę żelazo.
 
coleta... Bobasowy dziennik, opisujesz sobie wszystko w ciąży, na wizytach np., wyprawke itd. a potem jak dzidziuś już jest...jego pierwsze miesiące, rocznice, swieta itd...fajna sprawa

dorex...kurde, no to jednak nie był tak pięknie...a dlaczego to lozysko jakos się nie chciało urodzić? mialas z nim problemy wcześniej?
powiedz jak karmienie?
 
reklama
Do góry