reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@Pixie_Dixie no to widzę poważne zakupy :) Bardzo fajne ubranka ;) a spodnie ciążowe kupiłam podobne, tylko bez guzika. Mam jedną parę z guzikiem i trochę mnie uwiera.
A co do dzidziusiowych zakupów, to już upatrzylam sporo rzeczy, tylko czekam na odpowiedni czas i zamawiam :)
 
reklama
My mamy espumisan 100,czasem pomaga, ale czasami to już nie wiemy co robić, w ostateczności dajemy czopek, dzisiaj w nocy nic nie pomagało, prezyla się, płacz, krzyk, ani pić nie chciała... Mała ma 3 tygodnie
Espumisan u nas nic nie dał spróbuj ten bobotic forte u nas zdziałał cuda .
A karmisz cycem?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie zaszalalas z zakupami. Ja sie ciesze ze nie kupilam jeansow bo wiem ze bym w nich nie chodzila. Dla mnie getry i sukienki lub tuniki najwygodniejsze.
Jedynie problem mam ze stanikiem. Tu u mnie nic nie ma.. online nie wiem jak bez mierzenia kupic..

Ja tez co chwile cos malej kupuje tylko musze liste pouzupelnisc bo sie zaraz pogubie co na jaki rozmiar mam
 
Espumisan u nas nic nie dał spróbuj ten bobotic forte u nas zdziałał cuda .
A karmisz cycem?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbujemy na pewno ;) tak karmie cycem, ale przez kapturki, bo mała nie umiała złapać, miala za krótkie wedzidelko i to niby przez to, teraz ma podciecie i trochę lepiej pije, nawet czasami bez nakladek, do czasu aż się zorientuje, bo wtedy jest płacz, już się przyzwyczaila do nakladek :)
 
@Pixie_Dixie no to widzę poważne zakupy :) Bardzo fajne ubranka ;) a spodnie ciążowe kupiłam podobne, tylko bez guzika. Mam jedną parę z guzikiem i trochę mnie uwiera.
A co do dzidziusiowych zakupów, to już upatrzylam sporo rzeczy, tylko czekam na odpowiedni czas i zamawiam :)

Ja mam jedne czarne jeansy i chciałam mieć cos na zmianę, mam nadzieje,ze bedą dobre jak nie to oddam [emoji6] A gdzie cos fajnego patrzyłaś? Bo ponoć w Kappahl są dobre jakościowo i fajne ubranka.

U nas jest 68 bluzy spodnie też choć nie które już 74

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie 68 sluzylo od 5go do 8go miesiaca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki dziewczyny [emoji6] to dobrze ustrzeliłam, chociaż okaże sie jesienią jaki grubasek mi urośnie [emoji12]

Pixie zaszalalas z zakupami. Ja sie ciesze ze nie kupilam jeansow bo wiem ze bym w nich nie chodzila. Dla mnie getry i sukienki lub tuniki najwygodniejsze.
Jedynie problem mam ze stanikiem. Tu u mnie nic nie ma.. online nie wiem jak bez mierzenia kupic..

Ja tez co chwile cos malej kupuje tylko musze liste pouzupelnisc bo sie zaraz pogubie co na jaki rozmiar mam

Ja jeszcze getrów nie mam i cały czas w jednych jeansach chodzę, a w domu to dresiwo [emoji6] A co do staników to teraz tylko sportowe bo „pęcznieją” jak szalone te moje balony [emoji12]
Lista najlepsza bo pózniej sie okaże , ze masz jedne body na 56 [emoji12]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
@Pixie_Dixie jeśli chodzi o ubranka to głównie hm. Znajoma mówiła, że mają spoko ubranka i chyba cenowo też jest ok. Ja sama bardzo lubię hm. Myślałam jeszcze może o next i może przejadę się kiedyś do tesco i zobaczę jak wyglądają tam ubranka na żywo. A kocyki itp. to może la millou, ale jeszcze nie jestem pewna. Tzn. coś na pewno tam zamówię, ale chyba mniej rzeczy niż zakładałam pierwotnie. I ubranka będę zamawiała na 56/62, a jak dzidziuś zacznie wyrastac z tych rzeczy, to wtedy zamówię większe rozmiary. Nie lubię robić zapasów :p
A co do ubrań ciążowych ja po domu chodzę w legginsach ciążowych hm. Bardzo wygodne :)
 
A co do staników to teraz tylko sportowe bo „pęcznieją” jak szalone te moje balony [emoji12]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
U mnie to samo :p Na samym początku ciąży zamówiłam sobie 2 staniki ciążowe hm a już robią się za małe i będę musiała niedługo zamówić o rozmiar większe :D
 
reklama
Ja osobiście lubię H&M i te nowe ciuszki kupuje tam , one po praniu się nie zmieniają jak niektóre Np ze Smyka . Ale te które odkupiłam od kogoś ZARY NEXT to tez muszę pochwalić . Mam tez z kappahla ale tam jak dla mnie czasami przeginają z cena. Wczoraj zrobiłam chyba swój ostatni wypad do galerii handlowej przed porodem i właśnie w kappahlu kupiłam 3 za 2 piżamki w dwu paku . Ciążowe ubrania tez tylko w H&M i codziennie sprawdzałam aplikacje na tel czy są rabaty .teraz tez zamówiłam sobie staniki do karmienia i są super .
1513512281-5cebaa53f116b069-aaaaaa.jpeg
1513512289-c3dacbdef366a1a4-aaaaaa.jpeg
1513512295-e7684318f756cadb-aaaaaa.jpeg
1513512303-07b950d814091ede-aaaaaa.jpeg
1513512310-d1a7c717fb7910f6-aaaaaa.jpeg
1513512317-f48af9503d24c36a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry