reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny poszukuje kleju do tapet, który jest bezpieczny dla ciężarówek i małych dzieci. Orientujecie się może w tym temacie i możecie polecić jakąś konkretną markę? Ewentualnie może znacie jakieś bezpieczne farby do ścian? Mamy małe mieszkanie, a ja nie chciałabym wdychac tej chemii...
 
reklama
Dziewczyny poszukuje kleju do tapet, który jest bezpieczny dla ciężarówek i małych dzieci. Orientujecie się może w tym temacie i możecie polecić jakąś konkretną markę? Ewentualnie może znacie jakieś bezpieczne farby do ścian? Mamy małe mieszkanie, a ja nie chciałabym wdychac tej chemii...
Z tego co czytałam to w miarę bezpieczne są farby lateksowe.
 
Dziewczyny poszukuje kleju do tapet, który jest bezpieczny dla ciężarówek i małych dzieci. Orientujecie się może w tym temacie i możecie polecić jakąś konkretną markę? Ewentualnie może znacie jakieś bezpieczne farby do ścian? Mamy małe mieszkanie, a ja nie chciałabym wdychac tej chemii...
Witaj w klubie remontowych ciężarówek:) Mój M. wczoraj pomalował połowę mieszkania. Na ten czas zamieszkałam u siostry. Jeśli możesz to nie przebywaj w otoczeniu malowanych ścian. Gdy już farba wyschnie to mimo zmienionego zapachu nie jest to sytuacja dla nas groźna:)
 
Witaj w klubie remontowych ciężarówek:) Mój M. wczoraj pomalował połowę mieszkania. Na ten czas zamieszkałam u siostry. Jeśli możesz to nie przebywaj w otoczeniu malowanych ścian. Gdy już farba wyschnie to mimo zmienionego zapachu nie jest to sytuacja dla nas groźna:)
Niestety nie mam gdzie się przenieść na czas remontu. Nikt z rodziny nie mieszka w tym samym mieście. Do rodziców dzieli nas 300 km.
 
Niestety nie mam gdzie się przenieść na czas remontu. Nikt z rodziny nie mieszka w tym samym mieście. Do rodziców dzieli nas 300 km.
Może na stronie producenta danej farby znajdziesz informacje co do kobiet w ciąży. Znajomi może mają wolną kanapę? Farby szybko schną ale dobrze by bylo byś pierwszą noc spędziła poza ich zasięgiem.
 
Ja spalam w tym samym mieszkaniu jak dziecka pokój mąż malował, drzwi były caly czas zamkniete a okno otwarte i nic nie było czuc w pozostałej części mieszkania. Ale teraz w warunkach zimowych ciężko o otwarte okno cały czas...

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Kurde nas tez czeka malowanie... na pewno w sypialni chce jedna sciane przejmowac mimo ze niedawno malowana bo cala na jasno szary a jedna sobie wymyslilam na pudrowy lila/fiolet i nie pasuje mi teraz zeby zrobic kacik dla dziecka. Wiec m nie ma wyjscia. Salon tez chcemy pomalowac ale moze blizej wiosny
 
Kurde nas tez czeka malowanie... na pewno w sypialni chce jedna sciane przejmowac mimo ze niedawno malowana bo cala na jasno szary a jedna sobie wymyslilam na pudrowy lila/fiolet i nie pasuje mi teraz zeby zrobic kacik dla dziecka. Wiec m nie ma wyjscia. Salon tez chcemy pomalowac ale moze blizej wiosny
U nas początkowo miał być remont tylko pokoju malucha;) Skończyło się na malowaniu całego mieszkanie i wymianie mebli w dwóch pokojach! ;) Wicie gniazda pełną parą!!!:p
 
reklama
Do góry