reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To nic ze na plecach nie przejmuj się ja w nocy też czasem wstaje z pleców . W dzień 5 minut i mnie dusi Marcelina coś przygniata...
Dziś mam twardy brzuch cały calutki dzień...cholera .
A dziś leżę cały dzień.... może do odleżyny....
Jak wróci mąż jadę na szpital jak nie przejdzie
A bierzesz magnez?!
 
reklama
To nic ze na plecach nie przejmuj się ja w nocy też czasem wstaje z pleców . W dzień 5 minut i mnie dusi Marcelina coś przygniata...
Dziś mam twardy brzuch cały calutki dzień...cholera .
A dziś leżę cały dzień.... może do odleżyny....
Jak wróci mąż jadę na szpital jak nie przejdzie

Nie masz w domu jakiejs nospy czy czegos posobnego?
Marcela rusza sie regularnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie przyjechaliśmy z M na wizytę do tego szpitala gdzie mam rodzic i czekamy na położna będzie nas oprowadzać . Spałam tylko godzinę i dwa razy wymiotowałam tak mi się ciągnie ta końcówka w męczarniach ze nie daje rady już psychicznie [emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A te wymioty to od czego?
No nie rozpieszcza Cie ta ciaza musze przyznac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też ciężko oddychać ale moja dr mówi że to dobrze bo to znaczy, że syncio jeszcze wysoko... Ale w nocy jak się budzę to oczywiscie na plecach... Echhh nie kontroluje tego... Dziś 35+6 tc...
Jak aplikuje luteine to czuję że tam już wszystko takie spulchniale... Jeszcze tydzień i będe spokojna...

Tak chyba takie spulchniale jest wszytsko cala ciaze... tak mi sie wydaje.
A wiecie co jeszcze - obserwujcie twarz, bo zazwyczaj jak porod sie zbliza to sie puchnie na twarzy. Znaczy ja tego nie widzialam, ale mama mi mowila, ze spuchnieta jestem. I jak po fakcie ogladalam zdjecia z dnia porodu to faktycznie - morda opuchnieta nieziemsko [emoji38][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak chyba takie spulchniale jest wszytsko cala ciaze... tak mi sie wydaje.
A wiecie co jeszcze - obserwujcie twarz, bo zazwyczaj jak porod sie zbliza to sie puchnie na twarzy. Znaczy ja tego nie widzialam, ale mama mi mowila, ze spuchnieta jestem. I jak po fakcie ogladalam zdjecia z dnia porodu to faktycznie - morda opuchnieta nieziemsko [emoji38][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Morda opuchnięta a to dobre... Rozbawiłaś mnie... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Spulchniale tak ale teraz bardziej jak wcześniej...
 
O Qrde , a ja mam odstawić w 12 tc ...
I co prawda nie mam już wypisane na więcej i się trochę stresuje :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Odstawiłam jak miałam 12,5. Jak sie martwisz to po odstawieniu za kilka dni sprawdź jaki masz z krwi i będziesz spokojniejsza :happy:
 
A te wymioty to od czego?
No nie rozpieszcza Cie ta ciaza musze przyznac...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Od zgagi i mój refluks dostał teraz jakieś kumulacji i cały czas ulewa mi się żółć . No niestety z ciążą to nie ma reguły . Moja Mama z chłopakami jeździła na rowerze prawie do końca i czuła się extra a ze mną to po ścianach chodziła i 9 miesięcy wymiotowała . U mnie wyglada na to ze moja córka trzyma tradycje rodzinną[emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od zgagi i mój refluks dostał teraz jakieś kumulacji i cały czas ulewa mi się żółć . No niestety z ciążą to nie ma reguły . Moja Mama z chłopakami jeździła na rowerze prawie do końca i czuła się extra a ze mną to po ścianach chodziła i 9 miesięcy wymiotowała . U mnie wyglada na to ze moja córka trzyma tradycje rodzinną[emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

I w takich sytuacjach przypomina mi sie ciąża np Lewandowskiej która twierdz,ze chcieć to móc....ciekawe jaki poradnik by napisała gdyby miała takie problemy w ciazy... [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry