reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

I w takich sytuacjach przypomina mi sie ciąża np Lewandowskiej która twierdz,ze chcieć to móc....ciekawe jaki poradnik by napisała gdyby miała takie problemy w ciazy... [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ja to ogólnie uwielbiam te wszystkie specjalistki od ciąży i macierzyństwa, które ledwo co urodziły a poradniki piszą. :wink:
 
reklama
I w takich sytuacjach przypomina mi sie ciąża np Lewandowskiej która twierdz,ze chcieć to móc....ciekawe jaki poradnik by napisała gdyby miała takie problemy w ciazy... [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ona wczoraj u Wojewódzkiego była. Od razu przełączyłam :D
 
Od zgagi i mój refluks dostał teraz jakieś kumulacji i cały czas ulewa mi się żółć . No niestety z ciążą to nie ma reguły . Moja Mama z chłopakami jeździła na rowerze prawie do końca i czuła się extra a ze mną to po ścianach chodziła i 9 miesięcy wymiotowała . U mnie wyglada na to ze moja córka trzyma tradycje rodzinną[emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna Ty... ale jeszcze troszke
Ona wczoraj u Wojewódzkiego była. Od razu przełączyłam :D
Ja tez jej nie lubie
 
reklama
Do góry