reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzieki za mile slowa. Poki co walcze z corka zeby jadla, bo albo jak rusza usteczkami, ale nieblapie sutka, albo lapie sutka i zaraz przy nim zasypia...
Za to jest bardzo grzeczna, szczegolnie w porownaniu do niektorych dzieciakow na sali (a jestem w 4ce).
A oto Żywia:
1511922418-759dd5173a00aba6-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna córeczka [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny do którego tc brałyście progesteron ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie 13 tc + 5 i powoli mi zmniejszają dawkę. Odstawiłam już zastrzyki prolutex i duphaston. Biorę jeszcze luteine 100 2x1 i luteine 50 3x2. Zapewne po najbliższej wizycie znowu zmniejszy mi lekarz dawkę.
 
A jak się czujesz ?
Masz skurcze ? Bierzesz prog ?
Ja wczoraj byłam na ktg skurczy w te 40 minut nie było mała serce 130/140 .szyjki nie zmierzyli bo w sobotę jadę do kliniki więc by tam za duzo nie grzebać
Czuję się Ok chociaż Mały Franko vel Kacperos już coraz bardziej leniwy jest.
Biorę progesteron, magnez, no spe... Ja ktg miałam tylko raz w szpitalu... Brzuch twardnieje... Progesteron wypływa... Ach... Oby jeszcze tydzień bo w następny czwartek będzie skończony 37 tc... Duuuuzo leżę...
 
Tak. Czasami jest dzień, że bolą mocniej, a czasami słabiej i tylko odczuwam lekki ból przy dotyku. Ogólnie teraz bolą mniej niż na samym początku, ale za to powiększyły się i czasami swedza mnie sutki i są wrażliwe na dotyk.

Mnie od wczoraj sutki do szału doprowadzają !! Takie wrażliwe,ze nawet koszulka mi przeszkadzała w nocy.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Czuję się Ok chociaż Mały Franko vel Kacperos już coraz bardziej leniwy jest.
Biorę progesteron, magnez, no spe... Ja ktg miałam tylko raz w szpitalu... Brzuch twardnieje... Progesteron wypływa... Ach... Oby jeszcze tydzień bo w następny czwartek będzie skończony 37 tc... Duuuuzo leżę...
No to tydzień to już jesteś w domu :D
Ja dziś 34 +0 też mi twardnieje prog normalne że wypływa ach .....
Marcelina pozwala leżeć tylko na prawym boku od dawna na plecach mnie dusi a na lewym mała kopię jak szalona chyba ja gniote....
Z wieczora szaleje .
No nic cierpliwości
 
reklama
Do góry