reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O Qrde , a ja mam odstawić w 12 tc ...
I co prawda nie mam już wypisane na więcej i się trochę stresuje :(

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też odstawiałam w 12tc. Co prawda robiłam to stopniowo zmniejszając dawke luteiny i dlatego przedłużyło mi się stosowanie leków o tydzień:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziu nic sie nie przejmuj
Nicole wczesniak twoja donoszona i napewno da rade
Jedyne co musicie co trzy h caly czas piers nie zaczynaj z butla bo sutka nie zlapie

Jak jej dajesz a ona zasypia budz Ja kilajac za policzki Ja tak ribilam , trzy dni walka byly I pojela az do Teraz ciagnie ze ciezko mi Ja przyzwyczaic do mm , niby musze przestac kp no Ale nie idzie

DIwwcYny u ostka ok JuZ a domku i wszy ok

Ja znilam z forum bo za duzo czasu spedzam tu slowa meza hih Ale sadze ze to prawda
Oczywiscie bede wam mowic co u nas co jakis czas
Trzymajcue sie cieplo


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Mała ma się dobrze, tak 100% kobieta :) Troche sie demerwowałam, że nie czuje jeszcze ruchów bo mam 16t4d ale lekarz powiedział, że na spokojnie jeszcze max 4tyg i poczuje, a narazie nie mam się czym martwić.
Skończyłam 18tc i pewna co do odczuwania ruchów malucha nie jestem. Niby czasem coś mnie połaskocze ale nie wiem czy to właśnie TO!
 
Ewunka M@gda urodziła w 37+4 tc wiem bo była równo 2 tyg przede mną

Ropuszka666 proszę dopisz mnie na 2.12 wizyta Luxmed i 14.12 wizyta u prowadzącego (jak nie urodzę)1
A jak się czujesz ?
Masz skurcze ? Bierzesz prog ?
Ja wczoraj byłam na ktg skurczy w te 40 minut nie było mała serce 130/140 .szyjki nie zmierzyli bo w sobotę jadę do kliniki więc by tam za duzo nie grzebać
 
@M@gda zakochałam się w Twojej córci, naprawdę nie wszystkie dzieci są takie słodkie jak ta Kruszynka :D Pierwsze dni są zawsze bardzo ciężkie, przetrwacie to, proś jak najwięcej o pomoc personel w szpitalu, od tego są. Tak jak któraś z dziewczyn pisała nam też położna tłumaczyła, że trzeba najpierw sutkiem rynienkę dziecka nad wargą podrażnić a jak złapie to na bródkę nacisnąć, żeby zassało. I budzić właśnie, nawet podmuchać po czółku ;) wiem wiem teoria a praktyka to różnie bywa, ale metodą prób i błędów się uda ;)
 
To super [emoji846]oj będzie można szaleć już teraz z wyprawka [emoji6] spokojnie Ja tak po 20 tc miałam ruchy które były konkretne a teraz mam wrażenie ze moje dziecko w ogóle nie spi i cały czas daje o sobie znać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Także też możesz wpisać dziewczynka. :D Dziekuje
A już czerwone tiny love kupione hihi
 
reklama
Do góry