reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak... ze w piwrwszej dobie moze nie chciec jeść, ale kurde, piewsza doba minęła a ona nadal sie nie dostawia. Boje sie ze za bardzo schudnie... urodzila sie z waga tylko 2880, a po porodzie zawsze dziecko troszke traci. Ale boje sie, ze straci za duzo...
Moze schizuje?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestescie pod kontrola...w razie co polozna da mleko ze strzykawki albo wlozy jej sutka i taki wezyk zeby myslala ze od ciebie ciągnie...bedzie dobrze...
 
Dzieki za mile slowa. Poki co walcze z corka zeby jadla, bo albo jak rusza usteczkami, ale nieblapie sutka, albo lapie sutka i zaraz przy nim zasypia...
Za to jest bardzo grzeczna, szczegolnie w porownaniu do niektorych dzieciakow na sali (a jestem w 4ce).
A oto Żywia:
1511922418-759dd5173a00aba6-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna jest!! ♡♡♡
 
Dzieki za mile slowa. Poki co walcze z corka zeby jadla, bo albo jak rusza usteczkami, ale nieblapie sutka, albo lapie sutka i zaraz przy nim zasypia...
Za to jest bardzo grzeczna, szczegolnie w porownaniu do niektorych dzieciakow na sali (a jestem w 4ce).
A oto Żywia:
1511922418-759dd5173a00aba6-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowna [emoji4] duuuuzo zdrówka dziewczyny

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
No i oczywiscie musze dodac, ze siadanie i kladzenie sie... boli...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Staraj się dużo chodzić. Jeszcze trochę będzie bolało. Nie bój się prosić o paracetamol, mi dawali 3x2 tabletki i było ok. Niestety macica musi się obkurczyc wiec jeszcze będzie dawała o sobie znać. No i z sexem się wstrzymajcie do końca połogu

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Dzieki za mile slowa. Poki co walcze z corka zeby jadla, bo albo jak rusza usteczkami, ale nieblapie sutka, albo lapie sutka i zaraz przy nim zasypia...
Za to jest bardzo grzeczna, szczegolnie w porownaniu do niektorych dzieciakow na sali (a jestem w 4ce).
A oto Żywia:
1511922418-759dd5173a00aba6-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Przesłodka!!!
 
reklama
Do góry