reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madziu jaka kruszynka malutka [emoji846] i te usteczka cudna jest! Kurczę tylko się nie zniechecaj może potrzebuje troszkę więcej czasu . A położna była ?coś mówiła doradziła ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak... ze w piwrwszej dobie moze nie chciec jeść, ale kurde, piewsza doba minęła a ona nadal sie nie dostawia. Boje sie ze za bardzo schudnie... urodzila sie z waga tylko 2880, a po porodzie zawsze dziecko troszke traci. Ale boje sie, ze straci za duzo...
Moze schizuje?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A wy czemu jeszcze/juz nie spicie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już tak Kochana od jakiegoś czasu. Zasypiam 5-6 rano jak padam już z sił . Moja córa chce mi dać w kość na końcówce i niestety uciska mi tym razem na nerw i mam taka zaj.... rwę kulszowa ze nie śpię nie chodzę dosłownie masakra a jeszcze 7 tyg nie wiem jak Ja dam radę [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już tak Kochana od jakiegoś czasu. Zasypiam 5-6 rano jak padam już z sił . Moja córa chce mi dać w kość na końcówce i niestety uciska mi tym razem na nerw i mam taka zaj.... rwę kulszowa ze nie śpię nie chodzę dosłownie masakra a jeszcze 7 tyg nie wiem jak Ja dam radę [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wlasciwie 2 dzien nie spie. Tak sobie drzyme, ale co jakis czas sprawdzam czy mala sie rusza... oddycha... a do tego musze siedziec, bo Żywka wiecej jest w tym wysokim łóżeczku szpitalnym ala kuwetce ze wzgledu na moja bolaca rane. Ciezko mi ja dlugo trzymac na rekach, a jeszcze ona nie chce jesc...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasciwie 2 dzien nie spie. Tak sobie drzyme, ale co jakis czas sprawdzam czy mala sie rusza... oddycha... a do tego musze siedziec, bo Żywka wiecej jest w tym wysokim łóżeczku szpitalnym ala kuwetce ze wzgledu na moja bolaca rane. Ciezko mi ja dlugo trzymac na rekach, a jeszcze ona nie chce jesc...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No i oczywiscie musze dodac, ze siadanie i kladzenie sie... boli...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak... ze w piwrwszej dobie moze nie chciec jeść, ale kurde, piewsza doba minęła a ona nadal sie nie dostawia. Boje sie ze za bardzo schudnie... urodzila sie z waga tylko 2880, a po porodzie zawsze dziecko troszke traci. Ale boje sie, ze straci za duzo...
Moze schizuje?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie schizujesz Ja pewnie już bym sama była obsrana i panikowała bo to nasze pierwsze i wszystko nowe i nieznane a im zawsze się łatwo mówi . Średnio dziecko gubi 250g w szpitalu wiec będzie jeszcze bardziej malusia . Wiem ze kolezanka mowila ze jak jej Mały zasypiał przy cycku pierwsze doby do go budziła mokrym wacikiem czy coś takiego ale ciemna magia to dla mnie . Zabierają Ci ja na noc ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie schizujesz Ja pewnie już bym sama była obsrana i panikowała bo to nasze pierwsze i wszystko nowe i nieznane a im zawsze się łatwo mówi . Średnio dziecko gubi 250g w szpitalu wiec będzie jeszcze bardziej malusia . Wiem ze kolezanka mowila ze jak jej Mały zasypiał przy cycku pierwsze doby do go budziła mokrym wacikiem czy coś takiego ale ciemna magia to dla mnie . Zabierają Ci ja na noc ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj zabrali, od dzis rana juz jest ze mna.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i oczywiscie musze dodac, ze siadanie i kladzenie sie... boli...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zazdroszczę ale tez mnie to czeka niestety ... a na przeciwbólowych jestes pewnie jeszcze to chociaż troszkę mniej boli . Musisz się nakręcić pozytywnie ze będziesz karmić ze Żywia będzie ciągła cyca i że ból szybko minie jak sam poród .Ja to i tak w szoku jestem jak Cie ta córa zaskoczyła tak szybkim wyjściem na świat . A miała być taki klocuszek w terminie a tu drobniutka dziewczynka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zazdroszczę ale tez mnie to czeka niestety ... a na przeciwbólowych jestes pewnie jeszcze to chociaż troszkę mniej boli . Musisz się nakręcić pozytywnie ze będziesz karmić ze Żywia będzie ciągła cyca i że ból szybko minie jak sam poród .Ja to i tak w szoku jestem jak Cie ta córa zaskoczyła tak szybkim wyjściem na świat . A miała być taki klocuszek w terminie a tu drobniutka dziewczynka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie. Mozesz mi wierzyc, mnie teaz zaskoczyla. A co do wagi to poki co jestem.w stanie ja utrzymac, ale jakby 4kg wazyla mogloby byc ciezko.
Nie nastawiam sie zle, ale nie wiem co robic...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki za mile slowa. Poki co walcze z corka zeby jadla, bo albo jak rusza usteczkami, ale nieblapie sutka, albo lapie sutka i zaraz przy nim zasypia...
Za to jest bardzo grzeczna, szczegolnie w porownaniu do niektorych dzieciakow na sali (a jestem w 4ce).
A oto Żywia:
1511922418-759dd5173a00aba6-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna [emoji7][emoji8]

Madzia a spróbuj jak złapie sutka ruszać pod jej brudka. Miałam identycznie i właśnie tak zaczął mały jeść z piersi. Tylko obserwować czy połyka

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry