reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jasny gwint a ja mówię gdzie jest pampers ha ha ha ha 300 chciałam napisać więc nie wiem czemu napisało się 100 :laugh2:
A amazonie można znaleźć pampers więc mówię jasny gwint :szok: chce pampers :o ach te baby w ciąży :laugh2:
Kupiłam dodoty nr 2 300 szt ;) mówię na miesiąc starczy .
To teraz idę po 300 szt nr 1 :D
Dzięki

Ja tez nie wiedzialam, moj m mnie uswiadomil i mowie: czemu caly swiat ma pampki, a hiszpanie musza wymyslac? Ale co im zrobic...
Kup sobie tez chusteczki nawilzane do szpitala, przydadza sie do przewijania. Ja mialam mustelle, podobno nie ma zadnych syfow w skladzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie laski zmierzyłam temp i mam 37 st a ogólnie nic mi nie dolega czy myślicie że to od luteiny bo wiem że w 1 trymestrze może być taka temp ale w 3?!? Kurde i już schiz

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Słuchajcie laski zmierzyłam temp i mam 37 st a ogólnie nic mi nie dolega czy myślicie że to od luteiny bo wiem że w 1 trymestrze może być taka temp ale w 3?!? Kurde i już schiz

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Nie biore luteiny a mam 37.2
Wszystko ok ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie biore luteiny a mam 37.2
Wszystko ok ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszym trymestrze to normalne kochana bo progesteron... A w trzecim zawsze miałam 36,6 a teraz tydzień temu mierzyłam ostatnio a teraz biorę luteine od tygodnia

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Słuchajcie laski zmierzyłam temp i mam 37 st a ogólnie nic mi nie dolega czy myślicie że to od luteiny bo wiem że w 1 trymestrze może być taka temp ale w 3?!? Kurde i już schiz

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

U doroslego to nawet nie stan podgoraczkowy wiec nie ma sie co przejmowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry