reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pampers Premium Care - maja pasek, ktory pokazuje czy jest siku czy nie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I gdzie je kupiłaś w Madrycie tego nie ma......
Na amazonie muszę kupić .
A jaki rozmiar ?
Kupiłam już dodoty bo były w promocji :laugh2:3za 2 są od 4 do 8 kg i jakieś inne od 3 do 5 kg ....
No i te pampersy chce na amazonie kupić tylko nie wiem jaki rozmiar i ile 100 szt starcza na miesiąc ? No i za miesiąc już większy rozmiar czy jak :laugh2:
 
I gdzie je kupiłaś w Madrycie tego nie ma......
Na amazonie muszę kupić .
A jaki rozmiar ?
Kupiłam już dodoty bo były w promocji :laugh2:3za 2 są od 4 do 8 kg i jakieś inne od 3 do 5 kg ....
No i te pampersy chce na amazonie kupić tylko nie wiem jaki rozmiar i ile 100 szt starcza na miesiąc ? No i za miesiąc już większy rozmiar czy jak :laugh2:

Ewunka - pampers i dodot to to samo :)
Kupuj na poczatek te, to sa te z paskiem
Ja mialam 1 przez jakis miesiac, potem przeszlam na dwojki.
1510408956-5f5c1d2f345e46f5-aaaaaa.jpeg


100 sztuk na miesiac? Co Ty! Na poczatku to mi po 10-12 dziennie szlo lekko, wiec masakra
[emoji16]
Ja teraz kupuje najtaniej na ulabox. Bebitus tez czesto ma promocje, ale teraz uzywam juz dodot activity.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja to teraz sobie myśle,ze bym chciała mamę albo siostrę, żeby nam pomogły, ja sie jeszcze nazmieniam pieluszek [emoji12] No chyba ze hormony zaczną szaleć i i będę lwica i nikomu nie pozwolę podejść [emoji12]a teściowa to w ogóle w grę nie wchodzi Hahah [emoji23] [emoji730]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Oj Ja to naprawde milo wspominam bo nie tylko Ja czekalam na nia 9 mscy Ale rodzina nsjblizsza tez I ten powrot ze szpitala I bliscy w domu na nas czekajacy az lezki byly w oczach , Ja zajmowalam sie corka , mama gotowala , to duza pomoc , Ani razu nie dawala wskazowek jak mam robic ,Po mscu byly odwiedziny calej rodzinki Po kolei Ale mieli hotel wiec ok nie bylo halasu , miala 4 msce to byl
Pierwszy nasz lot molotem i basen i tak leci czas ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewunka - pampers i dodot to to samo :)
Kupuj na poczatek te, to sa te z paskiem
Ja mialam 1 przez jakis miesiac, potem przeszlam na dwojki.
1510408956-5f5c1d2f345e46f5-aaaaaa.jpeg


100 sztuk na miesiac? Co Ty! Na poczatku to mi po 10-12 dziennie szlo lekko, wiec masakra
[emoji16]
Ja teraz kupuje najtaniej na ulabox. Bebitus tez czesto ma promocje, ale teraz uzywam juz dodot activity.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jasny gwint a ja mówię gdzie jest pampers ha ha ha ha 300 chciałam napisać więc nie wiem czemu napisało się 100 :laugh2:
A amazonie można znaleźć pampers więc mówię jasny gwint :szok: chce pampers :o ach te baby w ciąży :laugh2:
Kupiłam dodoty nr 2 300 szt ;) mówię na miesiąc starczy .
To teraz idę po 300 szt nr 1 :D
Dzięki
 
O kurczę a ja kupiłam 600 szt. - 2 i one są od 3-6 kg Mały ma już 3200 to znaczy że za duże kupiłam? Może dokupie 100 szt. - 1 ???
 
reklama
Do góry