reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pytanie : czym podmywać się po porodzie!? Kompletuje (kupuje) rzeczy właśnie do torby przez internet i nie wiem co do podmywania... Mydło szare czy co!?!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
ja ogólnie używam mydlo szare w plynie hipoalergiczne firmy Barwa i mi słuzy a do pielegnacji tych miejsc po porodzie mam tantuum rosa Link do: Strona główna - Tantum Rosa
 
reklama
Szyjke mam miekka, przy badaniu palcami wychodzi dosc krotka, ale jak mi dopochwowym usg lekarz zbadal to sam.sie.zdziwil ze mu 3cm wyszly. Mimo to kazal sie nie przemeczac.

Brzuch mi sie lekko stawia, ale nie za bardzo i dosc rzadko.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ty za miesiąc już będziesz maleńką tuliła... Cudownie!!! Moim marzeniem jest 14 grudnia to akurat byłby 38 tc... Ale to jeszcze 5 tygodni... Kacperos na bank wczoraj mi się przekręcił bo czuję nóżki na żołądku.....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
No to tak jak ja :D Czyżbym znowu miała Ciebie gonić?
Cały czas się zastanawiam, kiedy najszybciej pozwolą mi podejść do crio i kiedy mój organizm będzie gotowy na kolejnego Bąbla

Jesli bedziesz kp karmic to wiadomo nie stymulacjia ..:/, Ale moze tez naturalnie ci sie uda wtedy mozesz karmic kp i byc w ciazy z tym ze monitoruja szyjke czy wszy ok ;) moja za chiny nie chce mm wiec bylam z tym problemem u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ty za miesiąc już będziesz maleńką tuliła... Cudownie!!! Moim marzeniem jest 14 grudnia to akurat byłby 38 tc... Ale to jeszcze 5 tygodni... Kacperos na bank wczoraj mi się przekręcił bo czuję nóżki na żołądku.....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Szczesciara, ze maluch sie przekrecil. Trzymam kciuki, zeby sie nie spieszyl zbytnio.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli bedziesz kp karmic to wiadomo nie stymulacjia ..:/, Ale moze tez naturalnie ci sie uda wtedy mozesz karmic kp i byc w ciazy z tym ze monitoruja szyjke czy wszy ok ;) moja za chiny nie chce mm wiec bylam z tym problemem u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Naturalnie to chyba nie wchodzi w grę, bo czekają na nas jeszcze 4 zarodeczki. :)
 
Dziewczyny na grudniowkach sprzedały mi patent na tanczenie brzuszka. Wlaczasz muzyka na telefonie np kolysanke i kladziesz na brzuchu. Malec zacznie sie ruszac, bo slyszy muzyke :) Testowalam i u mnie Żywia tanczyla, moze z rytmem miala troche problemy jak mama, ale byla bardziej aktywna :)
Tylko nie wiem czy u was nie za wczesnie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O to dziś testuje patent[emoji3]
 
reklama
1510311578-58da839e4d0d2a63-aaaaaa.jpeg

Filip i Oliwia pozdrawiaja Marcelinke [emoji4] [emoji6]
33tc +4

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry