reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale nie musze panikować, że coś z dzieckiem? W poniedziałek miałam prenatalne i było ok.

Też tak się stresowałam przed wizytą. U mnie sprawa była dosyć prosta, samolot i kontrola. Były jakieś grudki... ja tego nie zaobserwowałam na wkładkach, a te okolice regularnie podmywam i dbam. Nie ma reguły, może być chwilowe osłabienie organizmu i stąd te bakterie.
Jak coś mnie niepokoi od razu łykam żurawit (zalecenia gina). Dziecku nie powinno się nic stać, ale im szybciej leczone tym lepiej. Może być tak, że nic nie będzie u Ciebie.
 
Ale nie musze panikować, że coś z dzieckiem? W poniedziałek miałam prenatalne i było ok.

Agnies, taki wynik na pewno dziecku nie zagraża, nie panikuj :) Ja dwa razy mialam dziwne wyniki moczu mimo że przestrzegalam wszystkie reguły przy pobraniu i lekarz skierowal mnie na posiew moczu w którym nic nie wyszło. Także Tobie też polecam zrobić posiew.
 
Też tak się stresowałam przed wizytą. U mnie sprawa była dosyć prosta, samolot i kontrola. Były jakieś grudki... ja tego nie zaobserwowałam na wkładkach, a te okolice regularnie podmywam i dbam. Nie ma reguły, może być chwilowe osłabienie organizmu i stąd te bakterie.
Jak coś mnie niepokoi od razu łykam żurawit (zalecenia gina). Dziecku nie powinno się nic stać, ale im szybciej leczone tym lepiej. Może być tak, że nic nie będzie u Ciebie.
Ja caly czas na zurawicie jade :) profilaktycznie przez cala ciaze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też tak się stresowałam przed wizytą. U mnie sprawa była dosyć prosta, samolot i kontrola. Były jakieś grudki... ja tego nie zaobserwowałam na wkładkach, a te okolice regularnie podmywam i dbam. Nie ma reguły, może być chwilowe osłabienie organizmu i stąd te bakterie.
Jak coś mnie niepokoi od razu łykam żurawit (zalecenia gina). Dziecku nie powinno się nic stać, ale im szybciej leczone tym lepiej. Może być tak, że nic nie będzie u Ciebie.
Ja caly czas na zurawicie jade :) profilaktycznie przez cala ciaze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry